top of page

eŽena roku 2023: Top 10

Hlasování veřejnosti v soutěži eŽena probíhá od  25. 9. do 5. 10. 2023.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas.

Duplicitní hlasy nebudou uznány.

f - kopie.jpg

Klára Bílá (1)

Po 12h operaci mozku, chemo a ozařování se stala šperkařkou. Nikdo to nechápal. S vysokou školou a sama na 2 syny.. Vše se naučila bez školy. Teď tvoří šperky pro slavné osobnosti. Šla za svým snem...

Miroslava Ježková (2)

Jsem Miroslava Ježková, majitelka Vinařství Ježková z Moravské Nové Vsi. Jsme rodinné vinařství, kde ctíme tradice, proto jsme zachovali stále plodící vinohrad po mém dědovi, který vlastnoručně zasadil v roce 1932.

DocaskyJetek-03.jpg
šéfová.JPG

Renata Jurenková (3)

Jmenuji se Renata Jurenková, jsem trojnásobná máma, kreativní duše, nadšená turistka, konzervativec s vášní pro saunování a otužování a nadšená propagátorka šití a tvoření.

Hana Kalábová (4)

Touha dopřát svým dětem zdravé obouvání v době, kdy byl v ČR téměř nulový výběr, odstartovala moje podnikání. Dnes provozuji prodejnu a e-shop barefoot-botky.cz s širokým výběrem bot od 53 výrobců.

IMG_2839.jfif
DSC04962 (1).jpg

Linda Markusová (5)

WF byla založena Lindou, minimalistkou a Šárkou, ženou s vášní pro udržitelnost a kreativitu. Naše móda je prostředkem vyjádření sebe sama a zároveň příspěvkem k ochraně planety pro budoucí generace.

Zuzana Melicharová (6)

Můj příběh je o hledání kašmírské kozy v mongolských stepích, kam jsem se vydala, když jsem měla pocit, že moje podnikání skončí ještě dříve, než začalo. A také o tom, že Loving You Is Easy. JUSTLOVE.

Zuzana Melicharová profilovka.jpg
martina-petrikova - kopie.jpg

Martina Petříková (7)

Porodní asistentka a zakladatelka eshopu Balíčky do porodnice. Balíčky usnadňují budoucím maminkám výběr nejdůležitějších věcí, které budou potřebovat do porodnice.

Miroslava Schovánková (8)

Jsem šperkařka, zlatník a klenotník pod dohledem a máma dvou dětí. Vyrábím šperky s duší, ukládám do nich emoce, vzpomínky a trochu té přírody.

Úvodní_fotka - kopie.jpg
Marcela Soukupova_medailonek.JPG

Marcela Soukupová (9)

Marcela Soukupová
První Koláčové dobroty ve Středočeském kraji

- Napečeno s chutí
Pekařství a cukrářství

Eva Šedinová (10)

Jmenuji se Eva Šedinová a jsem majitelkou firmy ELEGA, která vyrábí luxusní kožené kabelky v Třebechovicích pod Orebem. Já i má rodina jsme zasvětili celý svůj život kabelkám.

IMG_9154 - kopie.jpg
bottom of page