top of page

Vítězky 3. ročníku soutěže eŽena vyhlášeny!

677A4227.jpg

Vítězky eŽena roku 2022

DSC01281.jpg

1. místo: Denisa Huňatá

Jmenuji se Denisa Huňatá a společně s mojí dcerou šijeme designové kšandy. Snažím se ukázat, že kšandy seknou také ženám. Šijeme kšandy na míru zákazníkovi, vytváříme vlastní motivy, ze kterých vznikají i celé kolekce dalších doplňků.

2. místo: Pavla Francke

Zatímco byla na mateřské dovolené, založila bývalá běžkyně na lyžích Pavla Francke vlastní značku běžeckých holí HAAKON a vymyslela unikátní službu výměny zlomených holí, která nemá na trhu obdoby.

Hlavní portrét.jpg
_DSC3715.jpg

3. místo + Cena veřejnosti: Hana Šormová

Jsem maminka, autorka dětských knížek a spolumajitelka nevšedního hračkářství TAKARO, kde se zaměřujeme na smysluplné lokální hračky. Nejlépe strávený čas je ten s rodinou. A ten si lze u nás koupit.

Mezi top 10 se dále umístily tyto ženy:

FaceApp_1663136684259.jpg

Iveta Hlobilová

S láskou a pokorou tvořím ve svém znojemském ateliéru šperky a doplňky pro všechny, co mají rádi originalitu a jedinečnost. Motto:  “Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím...”

Iveta Hochmannová

Stop šedým kalhotám na golfových hřištích!“ Je načase vymýtit konzervativní styl oblékání z golfových hřišť a nahradit ho nápaditou a hravou módou plnou výrazných barev a vzorů!

Uvodni fotka.jpg
MM_full-17.jpeg

Monika Rummler a Markéta Šťastná

Jmenujeme se Markéta a Monika, jsme maminky celkem 5 dětí, nejlepší kamarádky a také zakladatelky značky Made for Moms s produkty pro pohodové a stylové mateřství. Boříme zažité mateřské stereotypy.

Adriana Šoltésová

Jmenuji se Adri, mám 31 let, věřím v zázraky, čistou lásku, vážím si přírody a jsem zakladatelka české značky přírodní kosmetiky Puaree. Vyvíjím produkty, které mají viditelné účinky a smyslné vůně.

_0011617aa.jpg
DSCF0847.JPG

Petra Špotáková

Jmenuji se Petra Špotáková v roce 2018 jsem našla skvělého muže, který mi pomohl stát se podnikatelkou. Od roku 2019 jsme začali vyrábět a prodávat dřevěné hračky inspirované montessori pedagogikou.

Markéta Švrčková

Jmenuji se Markéta a jsem máma dvou krásných dětí. Mám skvělého manžela a tu nejlepší práci. Vlastním e-shop s kvalitní přízí (Černá Ovečka.cz) a e-shop s designovými čelenkami a čepicemi (Hatu.cz).

eZena-uvodni-foto-Marketa-Svrckova.jpg
DSC_3821.jpg

Martina Trmalová

Chtěla jsem, aby každý dárek nesl obdarovanému zprávu: Záleží mi na tobě. Pěstovat pospolitost v rodině i mezi přáteli a proměnit předávání dárků ve společnou hru. To se mi díky Daruj to hrou podařilo.

bottom of page