top of page

Vítězky soutěže eŽena 2020 vyhlášeny!

main (1).jpg

Vítězky eŽena roku 2020

1. místo: Veronika Švecová

Veronika Švecová původně pracovala jako učitelka na I. stupni základní školy. Podnikat začala v roce 2009 po narození své dcerky. Od té doby s manželem provozují e-shop s vlnou a pomůckami s ní spojenými.

main (27).jpg
main (23).jpg

2. místo: Kateřina Podzemná

Kateřina Podzemná je kosmetička a maminka dvou dětí. Miluje přírodu a na polosamotě u lesa, kde s rodinou žije, obhospodařuje louky a sbírá bylinky.

3. místo: Šárka Křivánková

Šárka Křivánková z Rajhradic u Brna je maminkou Mikuláše a Justýny. Ti jsou její prioritou, proto i své podnikání má přizpůsobeno tomu, aby s nimi trávila co nejvíce času.

main (28).jpg

Mezi top 10 se dále umístily tyto ženy:

main (26).jpg

Stanislava Adamcová

Stanislava Adamcová musela celou svou dosavadní kariéru přenastavit po narození dítěte. Při rodičovské dovolené založila nejprve manufakturu Smeechof a o dva roky později i Domečky pro skřítky.

Lenka Bláhová

Lenka Bláhová je, jak sama říká, maminka dvou úžasných dětí a manželka skvělého chlapa. V neposlední řadě je ale také podnikatelkou. Podnikání jí a její rodině přišlo do cesty náhle a rychle.

main (24).jpg
main (21).jpg

Lenka Jahodová

Lenka Jahodová je certifikovanou lektorkou obličejové jógy, absolventkou školy liftingu a tvůrkyní luxusních masážních rukaviček z pravého hedvábí pro vyhlazování pleti.

Tereza Hradil Jelínková

Tereza Hradil Jelínková podniká již několik let, ale mnoho lidí ji zná pouze jako modelku. Zbavit se této nálepky není snadné, Tereza se přitom věnuje mnoha dalším věcem a oblastí jejího podnikání je vícero.

main (22).jpg
main (11).jpg

Bohdana Kurková

Bohdana Kurková je maminkou dvou dětí, samoživitelkou, která se rozhodla vyměnit jistotu zaměstnaneckého poměru za vlastní podnikání. Otevřela si kamennou prodejnu a e-shop s oblečením pro plnoštíhlé Molet.cz.

Eva Nemčková

Eva Nemčková je maminkou dvou dcer, které se staly její inspirací pro podnikaní. Pro každou z nich vytvořila vlastní značku. Needo založila pro starší dceru Paulínu, která se narodila s těžkou formou dětské mozkové obrny.

main (25).jpg
main (29).jpg

Lucie Osvaldová

Lucie Osvaldová nastoupila po škole do IT firmy jako webová grafička, ale i přes zajímavou práci stále toužila tvořit něco vlastního. Pod značkou Fleppi začala vyrábět samolepky a další papírenský sortiment.

bottom of page