top of page
Vyhledat

Setkání podnikatelek na zámku Berchtold

Rádi bychom Vás pozvali na nadcházející Setkání podnikatelek na zámku Berchtold, které se uskuteční v rámci projektu Podnikavá žena.

KDY: úterý 13. 9. 2022 od 13:30 do 18:30 KDE: zámek Berchtold, Hlavní 6, Kunice, 251 63 Vidovice

Tentokrát nás zase čekají dva příběhy zajímavých podnikatelek, a to paní Margarety Křížové a Jany Jáčové. Viola Fetisová nám prozradí Know How, jak pracovat sama se sebou a mít svůj styl. A jako bonbónek nás čeká inspirativní módní přehlídka podzimní a zimní kolekce z dílny Elišky Tomkové, módní značka Elisha.

PROGRAM

13:30 Welcome drink

14:00 Zahájení

14:15 Příběh podnikatelky I - Margareta Křížová - Já s.r.o., neboli sám sobě šéfem s hlavou v pohodě

Margareta Křížová je byznys mentor, víc než 27 let radí firmám i živnostníkům při prodeji nebo nákupu společností. Radí „startupům“ při vstupu investora. Můžete ji znát z rádia i z televize.

15:15 Přestávka

15:30 Viola Fetisová - Styl jako podpis, móda jako postoj

Viola Fetisová je profesionální stylistka. Během její prezentace vám bude odhaleno tajemství, jak se cítit sebejistě v každém okamžiku, že jde pouze o umění, které si lze osvojit i v náročném business prostředí.

16:30 Přestávka

16:45 Příběh podnikatelky II Jana Jáčová - Výzvy a pády při budování pobočkové sítě ÚOL

Jana Jáčová je majitelka a ředitelka účetní firmy ÚOL Účetnictví, momentálně se její firma stará o účetnictví vice než 3 200 firem. Podniká 18. rokem a od roku 2017 buduje pobočkovou síť účetních kanceláří v Čechách a na Slovensku.

17:30 Módní přehlídka podzimní a zimní business kolekce Elisha

Za značkou Elisha stojí módní návrhářka Eliška Tomková. Ta již více než 20 let tvoří luxusní limitované kolekce a modely na zakázku. Každé zákaznici se věnuje individuálně ve svých salonech v Praze a Velkých Pavlovicích.

18:00 Závěrečné popovídání

18:30 Konec akce

Cena (včetně DPH):

  • 1 500 Kč pro členy AMSP ČR

  • 2 200 Kč pro nečleny

Zvýhodněné vstupné platí pouze pro řádné a čestné členy AMSP ČR (více informací o členství ZDE), ne členy jednotlivých projektů.

Pro účast na akci je nutné zakoupení vstupenky přes následující odkaz: https://eshop.amsp.cz/setkani-podnikatelek-na-zamku-berchtold-13--9--2022/

186 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page