top of page

st 12. 4.

|

Vodafone Experience Hub

Seminář: Jak dosáhnout v podnikání úspor díky internetu věcí

Zveme vás na přednášky do unikátních prostor Experience Hub. Prezentace jsou zaměřené na osvětu IoT. Díky tomuto chytrému systému lze odhalit další možnosti, jak uspořit peníze, čas či materiál. Milan Šácha, obchodní manažer pro internet věcí ve společnosti Vodafone, vás s IoT osobně seznámí.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Seminář: Jak dosáhnout v podnikání úspor díky internetu věcí
Seminář: Jak dosáhnout v podnikání úspor díky internetu věcí

Čas a místo

12. 4. 2023 9:30 – 11:30

Vodafone Experience Hub, Nám. Junkových, 155 00 Praha-Praha 13, Česko

O události

Rádi bychom Vás jménem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR pozvali na nadcházející seminář na téma Jak dosáhnout v podnikání úspor díky internetu věcí.

KDY: 12. dubna 2023 od 9:30 do 11:30

KDE: Vodafone Experience Hub, Nám. Junkových 2, Praha 5

Během semináře specialisté pro internet věcí z Vodafonu účastníky seznámí s technologií internetu věcí, jejím fungování a řešeními, díky kterým je v podnikání možné dosáhnout časových a peněžních úspor.

Zveme vás na přednášky do unikátních prostor Experience Hub. Prezentace jsou zaměřené na osvětu IoT. Díky tomuto chytrému systému lze odhalit další možnosti, jak uspořit peníze, čas či materiál.  Milan Šácha, obchodní manažer pro internet věcí ve společnosti Vodafone, vás s IoT osobně seznámí.

1. blok – Přednáška (9:30 – 10:30)

Speaker: Milan Šácha, Jiří Zdražil, Radek Benoni

Téma: Jak dosáhnout v podnikání úspor díky internetu věcí

Délka: 60 min

Během semináře specialisté pro internet věcí z Vodafonu účastníky seznámí s technologií internetu věcí, jejím fungování a řešeními, díky kterým je v podnikání možné dosáhnout časových a peněžních úspor. Dozvíte se, co je Vozový park a eDohled, Energie pod dohledem či Easy Connect.

2. blok – Praktická ukázka řešení (10:30 – 11:15)

Průvodce: Milan Šácha, Jiří Zdražil, Radek Benoni

Téma: Chytrá řešení a jak vám pomůžou v podnikání

Délka: 45 min

Ve Vodafone Experience Hubu budete mít jedinečnou příležitost se podívat na praktické ukázky řešení internetu věcí. Dozvíte se například, jak vypadají čidla na dálkový odečet energií, jaká data je možné díky nim sbírat anebo jakou podobu mají datové reporty. Zjistíte, jak chytrý monitoring pomáhá při správě firemních vozidel a majetku anebo jak jednoduše připojit chytrá zařízení přes IoT konektivitu. Navíc díky brýlím na augmentovanou realitu se budete moci přenést do chytrého města a sledovat, jak probíhá chytrý svoz odpadu či chytré parkování.

3. blok (11:15)

Diskuse a soukromé dotazy

Kapacita omezena na 20 účastníků, pro účast je nutná registrace - https://amsp.cz/registrace-na-seminar-jak-dosahnout-v-podnikani-uspor-diky-internetu-veci/

Sdílet událost

bottom of page