Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Skvělý šéf, Jak získat loajalitu a respekt svého týmu
vložila 24.11.2016
Tento produkt můžete směnit za
1 000 bodů
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Skvělý šéf, Jak získat loajalitu a respekt svého týmu

- Jak řídit své spolupracovníky, aby byli nejen vysoce kvalifikovaní, ale i motivovaní a spokojení?

- Proč je tak málo vynikajících nadřízených, ačkoli čteme spousty knih o vedení a navštěvujeme mnoho kurzů?

- Seznamte se s inovativním způsobem vedení, který je přínosný nejen pro zaměstnance a týmy, ale i pro růst osobnosti manažera.

- Staňte se šéfem, kterého budou zaměstnanci respektovat, ctít a rádi pro něj pracovat.

- Díky praktickým příkladům a neocenitelným radám a tipům můžete snadno zavést nový přístup vedení lidí do své každodenní praxe.

Tato kniha se odlišuje od jiných manažerských příruček, které často jen opakují známé metody a mají své limity. K tomu, aby člověk dosáhl mimořádných výkonů a trvale ovlivnil své spolupracovníky, jsou tyto metody nedostatečné – neudělají z nadřízeného vůdce.

Velcí vůdci jsou totiž především velké osobnosti. A velkou osobností je většina z nás, je ale třeba své silné vlastnosti odhalit a postupně je rozvíjet. Na konci tohoto procesu pak můžete stát jako manažer, který optimálně sladí svůj osobní život s kariérou a vede druhé lidi s pokorou, důvěrou a empatií. Jedině tak zanecháte ve firmě a v srdcích a myslích svých zaměstnanců stopy. To je největší ocenění, kterého může manažer dosáhnout.

Staňte se úspěšným a respektovaným šéfem i vy!

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také