Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
SEMINÁŘ: PR v kostce aneb O kom se nemluví jako by nebyl
vložila 25.11.2016
Tento produkt můžete směnit za
10 000 bodů
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

SEMINÁŘ: PR v kostce aneb O kom se nemluví jako by nebyl

Pokud chcete zaujmout, dát o sobě a svém produktu vědět a neinvestovat peníze do drahé reklamy, seznamte se s možnostmi, které nabízí PR aneb public relations, tedy vše, co lze vybudovat na základě vztahů s médii, zákazníky nebo i zaměstnanci. Díky PR o sobě můžete dát vědět široké veřejnosti, vybudovat svou imageodlišit se od konkurence! Nepotřebujete investovat do reklamy a marketingu, ale nebát se odlišit se a hledat způsoby, jak na to. Přijďte a naučte se, jak teorii převést do praxe. 

 

Obsah kurzu:

  • O podnikání s posláním a budování značky
  • Zásady úspěšného PR české podnikatelky/podnikatele  
  • Základy klasického PR a komunikace s médii
  • Jak získávat reference a maximálně využít word of mouth
  • Internetové komunity, fóra a jak zaujmout jinak  
  • Obsah sdělení, jeho zpracování a jak ho prodat
  • Nové trendy, náměty, monitoring výstupů
  • Prostor pro networking, doporučení mediálních obsahů, doporučení kontaktů 

 

Eva Čejková Vašková 

Vystudovala na Karlově Univerzitě obor Mediální studia. Podnikání se věnuje od svých 20 let, kdy založila společnost působící v oboru PR, marketingu a vzdělávání (ConPro). Pracovala pro osobnosti i velké, střední a malé společnosti napříč různými odvětvími (SONY, EPSON, Pharma Nord, Subway, Atrium Flora, Matějovský, Halada a další) V roce 2013 založila při mateřské dovolené projekt ryze pro ženy (ŽENY s.r.o.) a část svého profesního života zasvětila podpoře začínajícím podnikatelkám (projekt Podnikavá žena). Šest let úzce spolupracovala s Eliškou Haškovou Coolige na kurzech etikety a společenského chování, pracovala pro ni i v rámci osobnostního PR. Je spoluzakladatelkou profesní platformy Klub finančních ředitelů, členkou dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, členkou kolegia Minerva21, mentorkou Equal Pay Day Asociace Business and Professional Women ČR.  

 

Ivona Novotná 

Vystudovala Národní hospodářství a Podnikovou ekonomiku na VŠE. Zkušenosti z oblasti PR získávala postupně na straně PR agentur (Native PR, ConPro či Dark Side) a také působením u klientů (CBRE, AAA AUTO). Koordinovala PR aktivity nejen v České republice, ale také v rámci Evropy. Pracovala  pro klienty z oboru realit, automobilového průmyslu, pivovarnictví, IT, právnických služeb, farmacie, lifestyle či FMCG. Stála u zrodu a PR pro projekt ŽENY s.r.o.(www.zenysro.cz) a vzniku a realizace projektu CBRE Zasedačka roku (www.zasedackaroku.cz). V roce 2016 založila svoji vlastní agenturu PR GO,  zaměřenou na Public relations a komunikace. 

 

Více o semináři ZDE. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také