Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
O byznysu a kariéře, a jak v nich vítězit
vložila 24.11.2016
Tento produkt můžete směnit za
1 000 bodů
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

O byznysu a kariéře, a jak v nich vítězit

Světoznámí podnikatelé a autoři bestsellerů Jack a Suzy Welchovi shrnují ve své nové knize to nejdůležitější z byznysu a kariéry, co by měl znát každý manažer, podnikatel i ten, kdo o této dráze teprve uvažuje. Ať už chcete uspět dnes či v budoucnu, v této knize naleznete odpovědi na většinu otázek, které si klademe v současné době velkých ekonomických změn:

- Proč některé společnosti rostou a prosperují i v období nejistoty, zatímco jiné stagnují?

- Jak se vymanit z kolotoče každodenních úkolů a zaměřit se na to, co skutečně zvyšuje výkonnost.

- Jak sestavit nadšený, aktivní tým, jehož hodnota převyšuje vklad jednotlivých členů?

- Jak zažehnat krize na sociálních sítích a jak v podobných situacích komunikovat?

- Jak objevit a využít příležitosti k růstu, které nevidíte, ač je máte přímo před očima?

- Jak ochránit organizaci před konkurencí a jak se rychle vrátit do hry, pokud vás konkurence srazí na kolena?

- Jak se vyznat v „číslech“, jak je analyzovat a porozumět jim, i když nejste finanční ředitel?

- Jak opustit práci, v níž zůstáváte jen ze zvyku, a najít si místo ve své „profesní osudové oblasti“?

- Jak vést technologické „génie“, kteří mívají hlubší odborné znalosti než jejich nadřízení, klíčové „virtuální“ zaměstnance, s nimiž můžete snadno ztratit potřebný kontakt, a ctižádostivé zaměstnance aspirující na vlastní podnikání, kteří jsou stále jednou nohou na odchodu?

Autoři čerpají ze svých mnohaletých zkušeností, kdy úzce spolupracovali se společnostmi různých velkostí a podnikajícími v mnoha odvětvích po celém světě. Výsledkem je kniha plná neotřelých, okamžitě uplatnitelných a občas překvapivých lekcí  byznysu, z nichž se dozvíte, jak budovat skvělé organizace, sestavovat výkonné týmy a rozvíjet naplňující kariéru v prostředí současného byznysu. Kniha svou praktičností, čtivostí a obrovskými zkušenostmi autorů nemá na trhu konkurenci.

VYDEJTE SE NA CESTU ZA VÍTĚZSTVÍM JEŠTĚ DNES!

 

O autorech:

Jack Welch začínal svou kariéru u společnosti General Electric v roce 1960 a v roce 1981 se stal osmým předsedou představenstva a generálním ředitelem. V roce 2000 ho časopis Fortune vyhlásil „manažerem století“. Po odchodu ze společnosti GE v roce 2001 napsal Jack Welch svou autobiografii Jack: Rovnou k věci, která se stala světovým bestsellerem. Druhý světový bestseller Cesta k vítězství napsal společně s manželkou Suzy Welchovou a vydal v roce 2005. V uplynulých deseti letech se Jack Welch aktivně angažoval v soukromé investiční společnosti Clayton Dubilier & Rice, působil jako poradce společnosti IAC/InterActiveCorp a věnoval se přednáškové činnosti pro veřejnost. Stal se vyhledávaným mluvčím, který na svých přednáškách oslovuje posluchače z celého světa. V roce 2010 založil Institut managementu Jacka Welche, kde se v současnosti vzdělává devět set studentů v plně akreditovaném online MBA programu.

 

Suzy Welch je autorka bestsellerů, televizní komentátorka a uznávaná žurnalistka specializující se na oblast byznysu. Po absolvování ekonomické fakulty Harvardovy univerzity pracovala Suzy Welchová v konzultační společnosti Bain & Company a poté se stala editorkou magazínu Harvard Business Review. Je členkou poradního orgánu Institutu managementu Jacka Welche a aktivně se angažuje v několika neziskových organizacích, jež se zasazují o práva zvířat.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také