O ženách, které dělají to, co milují
Koučink
vložila 21.11.2018
počet hodnocení 0 doporučuje 0 %
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Koučink

Bojujete s každodenním stresem? Máte pocit, že nic nezvládáte, že jste nedokonalí? Stále hledáte cestu k naplnění svých cílů? Bojíte se udělat změnu? Máte problémy s řízením svého času, nic nestíháte?

Je vám to povědomé? Co s tím? Nabízím vám řešení v podobě koučinku. Určitě se ptáte, co to vlastně koučink je, a proč byste ho měli zkusit právě vy. Je dokonce možné, že jste už o něm slyšeli – v dnešní době se na trhu objevuje nekonečné množství nabídek osobního či profesního koučinku, až se v tom jeden ztrácí. Pojďme si v tom udělat jasno.

Co je to koučink

Koučink je proces, který podporuje hledání individuálního řešení a rozvoje jedince v jím zvolené oblasti. Jedná se o efektivní nástroj k řízení změny, k uvědomění si vlastních předpokladů, zvyšuje sebevědomí, posiluje odolnost proti zátěži a stresu…bezpochyby najdeme mnoho dalších pozitivních účinků. Koučování vám pomůže reflektovat váš proces myšlení, pomůže vám stanovit si reálné cíle a priority, díky němu budete pružně reagovat na změny...a mohla bych pokračovat.

Kdo je kouč

Kouč není ani trenér, ani psycholog či poradce, nebude vám říkat, co máte dělat, nebude vás ovlivňovat svým vlastním postojem. Bude se jen snažit navést vás na správnou cestu, uvědomit si vaše vlastní myšlenkové procesy, být vám oporou.

A jak to probíhá?

Koučovací sezení je rovnocenný rozhovor mezi koučem a koučovaným (klientem). Kouč klade otázky, aktivně naslouchá a přímo s klientem komunikuje. Jde o tvůrčí a inspirativní proces, který pomáhá uvolnit a naplno využít osobní potenciál jedince, a to jak v osobním, tak profesním růstu. Koučovaný díky rozhovoru dokáže dosahovat své vnitřní motivace, být v souladu se sebou.

Koučink nejen pro jednotlivce

Koučink je vhodný také pro firmy, je velice dobrým a efektivním nástrojem pro rozvoj zaměstnanců. Může probíhat jak individuálně, tak v týmu. Koučink umožňuje pracovat s jedincem ve všech jeho komunikačních systémech při stanovení cílů, ujasnění současné situace, možnostech řešení a následné volby. Díky koučinku budete moci lépe využít schopnosti vašich zaměstnanců, jejich dovednosti a zdroje, vylepší se vztahy na pracovišti a komunikace se zákazníkem.

Pár slov o mně

Jmenuji se Monika Pliešovská. Jsem kreativní, vnímavá a profesionální koučka a lektorka. Jsem nezávislý partner Mezinárodní školy koučinku -  Coachingworld v Praze. Lektoruji Další vzdělávání pedagogických pracovníků DVPP – mentoring, osobnostně sociální rozvoj. Během své práce využívám dlouholeté zkušenosti z výrobní firmy (organizace a vedení zaměstnanců) a ze školství. Ve volném čase ráda tvořím, rekreačně sportuji, věnuji se tanci a power józe.

 

Chcete se dozvědět více?

Pro začátek si projděte moje webové stránky www.koucinkmp.czPoté mne stačí kontaktovat přes email (monika@koucinkmp.cz) nebo na mobilu (+420 728 182 623). Při osobním setkánívám ráda přiblížím svoji práci.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Hodnocení (0)
Hodnocení (0)