O ženách, které dělají to, co milují
Rychlý úklid v hlavě. Dvě kamarádky objevily, jak žít spokojeně a radostně
vložila 15.1.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Rychlý úklid v hlavě. Dvě kamarádky objevily, jak žít spokojeně a radostně

Adriana Těšínská a Lucie Hašková jsou certifikovanými lektorkami a terapeutkami metody ACCESS BARS. Poznaly se na kurzu a jak samy říkají: Bylo to jako když potkáte člověka, kterého znáte od narození.” V praktických a organizačních věcech jsou každá jiná, ale propojením těchto skvělých žen vzniká ideální a fungující celek v podobě Easytouch. Název koresponduje s jemným dotekem, který je součástí metody Access Bars, kdy se jemně dotýkáte konkrétních kombinací bodů na hlavě.

Zakladatelem metody je Gary Douglas. Již od roku 1995 tato metoda pomáhá lidem ve více než 170 zemích světa. V Česku a na Slovensku je však ještě relativně nová. 

Metoda sama o sobě je velmi jednoduchá a účinná. Za jeden den kurzu se techniku naučí každý, aniž by musel mít jakékoliv předchozí zkušenosti. Již druhý den ji může praktikovat. To, co se po sezeních děje, je neskutečné, a proto bychom byly rády, aby to, co zažíváme my, mohlo zažívat co nejvíc lidí.

  

Jak provést rychlý a dokonce příjemný úklid ve vlastní hlavě?

Access Bars je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotekem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí jako když zmáčknete „delete“ na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

„Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou."

Lehkost a radost teď zažíváme v našich životech. A dokonce mnohem více. Otevírají se nám možnosti, které jsme si dříve nedovedly ani představit. Svědčí o tom zprávy a e-maily, které dostáváme od našich absolventů a našich klientů."

Tato metoda je určena každému, kdo není ve svém životě spokojen a rozhodl se to změnit. Při každém jednotlivém sezení se uvolňují z těla naše přesvědčení, bloky a postoje, které nám brání žít šťastný a spokojený život. Uvolňuje se to, co nás limituje a co nám již neslouží. Víme, že s BARs je každý schopen zbavit se problémů, stresů a začít se víc smát a užívat si život naplno”

Ptáte se, zda se může opravdu kdokoliv naučit zvládnout tuto metodu?

Metodu se naučí každý. Je vhodná i pro děti, které tuto metodu chápou častěji daleko rychleji než dospělí. Oni totiž nehodnotí, jestli to, co dělají, dělají dobře. Prostě to dělají a jde jim to nádherně.

Adriana s Lucií jsou podnikavé ženy, které baví sdružovat lidi, a tak pořádají také Bars výměny. Navštěvují domovy s pečovatelskou službou, aby lehkost do života zprostředkovaly i lidem, kteří by si tyto terapie nemohli dovolit. Jejich cíl je jasný! Pomoci co nejvíce lidem zbavit se stresu a napětí a žít s lehkostí díky tomu, že si dokážeme podvědomě a beze slov udělat pořádek v hlavě.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také