O ženách, které dělají to, co milují
Marek má fenomenální paměť, naučí to i vás
vložila 7.2.2018
22.5.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,500 25,800
USD 21,700 22,000
Chci
vyměnit
EUR

Marek má fenomenální paměť, naučí to i vás

Marek Sýkora je paměťový atlet, lektor a kouč pro trénink paměti. Studiem a tréninkem paměti se zabývá již více než 10 let. Sám si pamatuje číslo π na 1 tisíc desetinných míst a umí to naučit i vás. Třeba už 20. února na kurzu Lepší paměť snadno a rychle.

Pamatovat si číslo π na tisíc desetinných míst asi nikdo z nás nepotřebuje, ale co jména spolupracovníků, hesla, tváře, telefony… Na to všechno má Marek metody, o které se na kurzu podělí. Výsledkem bude snadnější učení jazyků, pamatování si důležitých kontaktů nebo poznámek z porad či pracovních postupů.

Kurz se bude hodit všem zaměstnancům úřadů, personalistům, účetním, mzdovým účetním, úředníkům státní správy, technikům, mistrům… „Je to pro všechny, kteří potřebují mít skvělou paměť k plnění nejen pracovních úkolů, ale ocení i paměť v běžném životě. Na školení si vše rovnou prakticky vyzkoušíme a uvidíme, že učení není mučení, ale zábava,“ popisuje kurz Marek Sýkora a dodává: „Vzpomínám si na ten krásný pocit, když jsem si poprvé zapamatoval seznam 20 náhodných slov ve správném pořadí a to jen pár okamžiků poté, co jsem o metodách slyšel poprvé.“

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také