Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Zlozvyky, které nás dokáží u kolegů pořádně rozčílit
vložila 18.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Zlozvyky, které nás dokáží u kolegů pořádně rozčílit

Zase jste museli kvůli chabé produktivitě kolegů zůstat v práci přesčas? Klid, jsou i horší věci. Jak byste se tvářili, kdybyste tam nachytali někoho přímo při ostudné krádeži? I tohle se totiž děje! A bohužel docela často…

Mít se svými spolupracovníky čistě přátelský vztah? Ano, po tom prahne zřejmě každý, kdo vytváří hodnoty ve větším či menším kolektivu. Je to ale splnitelné? Podle všeho nikoli. Když se jistý výzkum zaměřil na dnešní zaměstnanecké poměry, vyšlo najevo, že mnoho lidí společností svých kolegů doslova trpí. Proč si lidé v jedné firmě často nemohou přijít na jméno?

Všude je holt něco

Američtí psychologové oslovili celkem dva tisíce dobrovolníků z různých oborů, pozic i věkových kategorií. Všichni respondenti se pak výzkumníkům svěřovali, jak se během pracovní doby cítí, popřípadě jaké skutky ostatních jim poněkud vadí. Co se za zavřenými dveřmi kanceláří dneska děje? Možná raději nevědět…

Film pro dospělé místo oběda? Nic neobvyklého

Téměř polovina zúčastněných upřímně přiznala, že někoho někdy nachytala přímo při masturbaci nebo sledování internetových stránek pro dospělé. Když ve stínu těchto událostí odborníci zjišťovali, jak je to s erotikou při vykonávání profese, došli k závěru, že s ní má osobní zkušenost minimálně 25 % hříšníků. Většina z nich následně uvedla, že trocha zakázaného povyražení jim pomáhá zbavit se nahromaděného stresu.

Lenost a zírání jako velký problém

Čtvrtina dotazovaných se v rámci výzkumu vyslovila, že nemohou přenést přes srdce nízkou produktivitu a lenost slabších článků pracovního týmu, jež je příčinou častých přesčasů. Jedna ze tří žen si neváhala postěžovat na dvojsmyslné poznámky pánského osazenstva s tím, že jim brání v soustředění. Zbylé výpovědi se točily kolem lustrování sociálních sítí místo plnění zadaných úkolů, přehnané angažovanosti některých nadšenců a ledničky - velkým jablkem sváru. Ukázalo se totiž, že hodně častým prohřeškem při budování kariéry je krádež jídla ze společného úložiště. A to se neodpouští!

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také