Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Z práce rovnou na večírek. Změňte outfit rychle a jednoduše
vložila 4.12.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Z práce rovnou na večírek. Změňte outfit rychle a jednoduše

Čeká vás večírek rovnou po pracovní době? Nemáte čas se moc převlékat, ale zároveň nechcete vypadat nudně? Postačí, když pozměníte to, co máte právě na sobě. Nebojte, nebude to černá nuda a splníte dress code.

Ať už máte při volbě oblečení na večírek volné ruce, nebo máte splnit určité dress code, řiďte se pravidlem jednoduchosti. Tato sezona je o barvách a struktuře. Jestliže potřebujete rychle vylepšit běžný pracovní outfit, využijte to, co máte na sobě, ale vsaďte na výraznější svršky, sukně, šperky, boty a kabelky.

Přidejte zajímavé sako

Víte-li, že vás večer čeká firemní večírek, oblékněte si černé kalhoty a černé tričko či halenku. Můžete i klasické černé šaty. V tom zvládnete běžné pracovní úkony. Těsně před odchodem na večírek jen oblékněte zajímavé sako a máte rázem stylový večírkový outfit. Vsaďte na třpytky, perly, flitry, brokát, zlaté nitky, brože… vše, co dává lesk, se počítá.

 

Změňte sukni

Ráno jste vyrazila do práce v běžném tričku či svetru a kalhotách či klasické černé sukni? Paráda, základ máte. Do kabelky si doma přihoďte ještě jednu sukni, tentokrát výraznou, třpytivou, s flitry či plisovanou. A jedno malé psaníčko. Než vyrazíte na večírek, jen si běžnou sukni vyměňte za výraznější kousek. Černé lodičky si nechte, zvýrazněte rty a jděte.

 

Obujte výrazné boty

Vylepšete běžný pracovní oděv o červené boty či jinak výrazné. Jdete-li do práce v bílé košili a černých kalhotách, červená vás rozsvítí. Zvolte ji na lodičky a rty. Máte-li na sobě klasické pouzdrové šaty do práce, černou sukni či kalhoty, ponechte si je, jen nazujte kontrastní boty. Třpytivé či barevné lodičky, kotníkové boty, páskové střevíce, boty s masivnější ozdobou… Že se na boty nikdo nedívá? Tak to je omyl.

 

Klasické tričko vyměňte za volány

Nosíte do práce klasiku? Džíny a triko? Tak si ráno přibalte do kabelky volánový, krajkový, průsvitný, saténový či vzorovaný top či halenku. Džíny si ponechte a jen vyměňte svršek.

 

Vyšperkujte běžné šaty do práce

Pokud se nechcete jakkoliv převlékat a na sobě máte outfit, ve kterém lze jít i na firemní večírek a splňuje dress code, abyste nevypadala stále stejně, a tak jako před hodinou v práci, změňte doplňky. Určitě se ošperkujte. Do uší perly, visací třpytivé náušnice, na ruce masivnější náramky a do rukou zajímavé malé kabelky.

Foto šperky a kabelky Arde.cz

Foto: Pinterest.com/street style, archiv firem

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také