Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Do práce v džínovém. Co zkusit šaty, bílé džíny nebo klasiku?
vložila 20.7.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Do práce v džínovém. Co zkusit šaty, bílé džíny nebo klasiku?

Že se do práce denim nehodí? Pokud nepracujete ve striktně formálním prostředí, pak vkusně zvolené outfity s deninem můžete, minimálně na odlehčený pátek. Tak proč ho nezkusit. Máte tolik možností, ale chce to dodržovat určitá pravidla.

Mini a super krátké šortky či roztrhané džíny se do práce moc nehodí. Když nosíte džíny do kanceláře, vyvarujte se nedbalé, vybledlé a potrhané džínoviny. Tu si nechte na volný čas a raději sahněte po střízlivějších denimových variantách. Volte tmavší odstíny, jako tmavě modrou a černou a kombinujte je s formálnějšími prvky oblečení jako jsou blazery, košile, saka, kardigany. V létě se nebojte zabrousit do barevné škály, což je skoro povinnost! Co zkusit bílé džíny? Nebo červené? Avšak pozor, vždy musíte ladit tak, aby celkový outfit nevypadal, jako když jdete k vodě či na výlet, ale zachoval formálnější ráz. Pojďte se inspirovat a osvěžte své letní pracovní outfity.

 

Klasika v džínách

Hodí se spíše tmavší barvy jako černá a tmavě modrá, vyhněte se vyšisování, dírám, cvočkům, výšivkám či jiným aplikacím, zde zachovejte formální a minimalistický vzhled. Nikdy nešlápnete vedle s kombinací košile a sako. Trička si raději nechte na volný čas, maximálně je povoleno bílé či černé.

 

Nádherné džínové šaty

Šaty do práce nosit můžete a ty denimové také. Nabídka v obchodech je přepestrá a můžete volit dle své postavy. Vybrat si můžete světlé i tmavé, ideální délka ke kolenům, kratší raději ne. Nezapomeňte vždy páskem či stuhou zvýraznit pas, ať nevypadáte jako pytel. Boty zvolte elegantnější, například lodičky, a stejně tak i kabelku.

Barevný denim

Léto volá po barvách, tak proč tmavé džíny sem tam nevyměnit za světlé, respektive bílé. Kombinujte s černou halenkou, či sahněte po pudrových odstínech růžové nebo modré. Jinou barevnou variantou mohou být džíny v khaki či růžové barvě. Kombinujte vždy se základními barvami jako bílá, černá, béžová, modrá a pokaždé se se svým outfitem do pracovního prostředí budete hodit.

 

Džínová bunda 

Tak oblíbený letní kousek, který vás ráno zahřeje, schová před větrem, zkrátka ji máte jako letní bundičku nejraději, neboť v kožené bundě je horko a sako nemůžete nosit věčně. Džínovou bundu do práce, proč ne, jen ji vždy kombinujte s formálnějšími prvky. Elegantnější šaty či kalhoty doplňte podpatky. Krásně se hodí i ke krajkám.

Foto: Pinterest.com/street style; iStock.com; archiv Petra K.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také