Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
V kanceláři i doma: Využijte pro svou práci nejnovější technologie
vložila 27.4.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

V kanceláři i doma: Využijte pro svou práci nejnovější technologie

Notebook nebo tiskárna. Předměty, které spousta z nás používá každý den, aniž by jim přikládala nějakou zvláštní důležitost. Ale když se nad nimi zamyslíme, je jasné, že bez podobné technologie bychom nejen nemohli pracovat, ale ani bychom neměli přístup k nejnovějším informacím a často ani nebyli v kontaktu s přáteli a rodinou.

I proto je jasné, že velmi záleží na tom, abychom si vybírali produkty opravdu kvalitní, tedy osvědčených a léty prověřených značek, jež stále pracují na inovacích, které nám dennodenně usnadňují život.

Technologie, na které se můžete spolehnout

Před několika týdny byla spousta z nás nucena přesunout svou kancelář do své kuchyně, obývacího pokoje nebo dokonce ložnice. Jídelní stůl se proměnil v pracovní, namísto mísy s ovocem mu vévodí notebook, na komodě, již donedávna zdobily pokojové rostliny, se vyjímá tiskárna.

To, co nás v tuto dobu nejvíce spojuje se světem, ale často i s našimi nejbližšími, je počítač. Ten navíc slouží nejen nám k práci, ale i našim dětem, jež díky němu zvládají dohánět všechno učivo. Není proto divu, že v současnosti více než kdy jindy oceňujeme opravdu kvalitní technologie.

A právě takové, jež usnadňují lidem život po celém světě (a to nejen v době, kdy panují nejrůznější ochranná opatření), vytváří společnost HP Inc. Prostřednictvím svých špičkových notebooků, ale i osobních počítačů, tiskáren a nejrůznějšího příslušenství nebo dokonce řešení pro 3D tisk vytváří zážitky, které ohromí. Není proto divu, že se produkty s typickým kulatým logem s písmeny HP v českých domácnostech i firmách zabydlely. Možná mezi jejich uživatele patříte i vy!

Tiskněte nonstop. Nebo spíš Neverstop

Ostatně výše napsané řádky dokazuje společnost HP i svým nejnovějším výrobkem, který nedávno představila. Je jím laserová tiskárna HP Neverstop – první laserová tiskárna bez kazet na světě. Co to znamená v praxi?

Pokud vyžaduje vaše práce nebo třeba studium časté tisknutí velkého množství dokumentů (ale i když potřebujete tiskárnu pro nejrůznější tvořivé projekty svých potomků), nemusíte se už obávat složitého a častého měnění tonerové kazety. HP Neverstop zvládne vytisknout až 10x více stránek než srovnatelné laserové tiskárny HP. Můžete klidně vytisknout až 5 tisíc stránek, než bude potřeba toner doplnit! Ušetříte tak nejen své finance (ostatně v porovnání s tonerovými kazetami je doplnění toneru v HP Neverstop až o 80 % levnější, cena doplňovací sady je totiž jen 299 korun a její kapacita zaručí vytištění až 2 500 stran, což znamená, že laserový tisk nikdy nebyl levnější), ale také drahocenný čas. Doplnění toneru je hotové za několik vteřin a navíc tak snadné, že by jej zvládlo i dítě (i když rodičovský dohled je samozřejmě výhodou).

Samozřejmostí je bezdrátové připojení tiskárny – díky aplikaci HP Smart můžete tiskárnu HP Neverstop připojit ke svému počítači nebo mobilního telefonu a tisknout tak prakticky kdykoli a odkudkoli. Kromě tisku můžete také skenovat nebo kopírovat. A i když tomu její velikost možná nenapovídá, hodit se bude HP Neverstop jak do vaší domácí kanceláře, tak i do velkých kanceláří.

Více informací najdete na hp.com/go//neverstop

Foto: archiv HP

Mimochodem, laserovou tiskárnu HP Neverstop v současnosti „podrobujeme“ důkladnému redakčnímu testování. O tom, jak tiskárna obstojí, jak se s ní pracuje a jak kvalitně tiskne, se už brzy dočtete na našich stránkách!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také