Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Základní kousky šatníku, bez kterých se žádná žena neobejde
vložila 2.5.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Základní kousky šatníku, bez kterých se žádná žena neobejde

Taky máte plný šatník a nikdy co na sebe? Možná vám v něm chybí univerzální kousky, které se dají perfektně kombinovat a vždycky vypadají skvěle. Které to jsou?

Kožená bunda

Kousek, který dokáže úžasně okořenit celý outfit. Hezky vypadá v kontrastu k lehkým letním šatům i k pánskému stylu. Když jednou zainventujete do kvalitního kusu, může vás provázet celý život. Pokud nemáte na koženou, můžete zkusit eko kůži nebo koženku. Pokud je kvalitní, několik let vám vydrží, ale na celý život to nebude.

Bílá košile

Můžete ji nosit formálně i neformálně, na schůze i na sobotní jarmarky. Hodí se k modrým džínám, sukni, černým cigaretovým kalhotám… Variant je nespočet. Pokud narazíte na tu, která vám sedí, kupte si rovnou dvě. Univerzální koutky v šatníku nás totiž nikdy neomrzí a nosíme je nejčastěji, takže se vyplatí mít jich více.

Padnoucí džíny

Jasně, do kanceláře si je vzít nemůžete, jinak je ale užijete víc než dost. Víkendy, neformální posezení s přáteli… Můžete mít spoustu děrovaných nebo různě zdobených, nejvíce ale investujte právě do jednoho univerzálního modrého páru bez ozdob a dalších úletů. Jediné kritérium je, ať vám padnou jako ulité.

Malé černé

Naprosto univerzální kus, který můžete vzít prakticky kamkoliv na jakoukoliv příležitost. O tom, zda budete působit formálně či neformálně rozhodne volba doplňků.

Kvalitní kabelka

Mějte alespoň jednu kabelku, která perfektně vyhovuje vyšim potřebám a je opravdu kvalitní. Pokud u sebe nosíte peněženku a klíče, bude vám stačit střední velikost. Pokud s sebou nosíte všechno možné, volte větší verzi přes rameno. Můžete volit kůži nebo eko kůži, může být značková a nemusí, vždy záleží na kvalitě. Úžasné kabelky prodávají třeba v Itálii či Španělsku a můžete si je pořídit na letní dovolené. Volte univerzální barvy a minimum zdobení. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také