Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Taška na notebook jako stylový doplněk k vašemu business outfitu
vložila 11.1.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Taška na notebook jako stylový doplněk k vašemu business outfitu

Bez notebooku nedáte ani ránu? Denně s ním cestujete mezi domovem a kanceláří, vyrážíte s ním na obchodní schůzky i na víkend, protože práce jednoduše nepočká? V tom případě by vám neměla chybět praktická, a přesto elegantní taška na notebook.

Přenášejte svůj notebook pohodlně a bezpečně

Jistě jste už sama zjistila, že notebook se dá přenášet v lecčems – možná se vám dokonce vejde do kabelky. K elegantnímu kostýmku se ale stejně dobře hodí kvalitně zpracovaná taška na notebook. Navíc je praktická, pohodlná a váš notebook spolehlivě ochrání.

Jak velkou a prostornou tašku zvolit?

Při výběru velikosti tašky se řiďte rozměry svého notebooku. Ideální není ani příliš malá, ani příliš velká taška – v obou případech by umístění notebooku nebylo stabilní a hrozilo by jeho poškození. 

S velikostí tašky souvisí také její prostornost. Uvědomte si, co vše budete chtít v brašně přenášet – pouze notebook, nebo i další nezbytnosti, které běžně nosíte v kabelce? V druhém případě se zaměřte na vnitřní organizaci tašky, na přihrádky a postranní kapsy. 

Textilní, nebo kožená?

Taška na notebook není pouze praktickým, ale také vkusným doplňkem, u kterého záleží na vzhledu. Klasická textilní taška se hodí k jakémukoliv outfitu, včetně toho businessového – v takovém případě se ale držte tmavých barev a nenápadných vzorů. Svazuje vás striktní dress code? Zvolte tašku na notebook z přírodní kůže, která vyniká svým elegantním designem. 

Jako v bavlnce 

Hlavním úkolem tašky na notebook je chránit vaše zařízení při jeho přenášení. Investujte proto do zpevněného modelu s dodatečnou vrstvou pěny, která sníží riziko mechanického poškození.  

Kdy si vystačíte s pouzdrem na notebook?

Pouzdro představuje základní ochranu pro váš notebook – chrání ho před poškrábáním, chladem, prachem a částečně utlumí případný pád. Využijete ho při přenášení notebooku v klasické tašce, batohu nebo kabelce. Naopak do speciální tašky na notebook je už nadbytečné. Některá pouzdra disponují poutkem, takže je na kratší vzdálenosti můžete přenášet v ruce.  

Sháníte i vy tašku nebo pouzdro, ve kterém bude váš notebook v bezpečí? Vybrat praktický, a přesto elegantní doplněk vám pomohou recenze na Heurece. Nevěříte? Přesvědčte se sama!

Foto: archiv

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také