Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Stylové předjaří: Jde to i nenuceně, klíčem je jednoduchost
vložila 4.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Stylové předjaří: Jde to i nenuceně, klíčem je jednoduchost

Zima je lehce za polovinou, a i když republiku zasypal sníh, v některých dnech minulého týdne bylo ve vzduchu cítit předjaří. Co nosit, než se konečně opravdu oteplí? Zkuste to ležérně a nenuceně. Dny, kdy nemáte žádné schůzky v bance nebo institucích, kde se vyžaduje striktní dress code, můžete trávit v pohodlných outfitech.

UGG nebo EMU boty

Před pár lety to byl hit, pak se zase pravidelně objevovaly na prvních příčkách v anketách "to nejošklivější, co můžete nosit“, i přesto na ně ale nedám dopustit. Pokud jste zimomřivé, jsou pro vás doslova nutností. Užijete je na horách i ve městě minimálně do konce března. Nejlépe vypadají k modrým úzkým džínám.

Oversize svetry

Volte univerzální barvy – bílou, černou, šedou nebo krémovou. Velké svetry jsou oblíbené pro svou pohodlnost a ten pocit, když se do nich zachumláte? Nejlepší na světě. Skvěle vypadají k úzkým kalhotám, které perfektně vyváží jejich objem.

Vlněné sáčko

Až se trochu oteplí, přijde jeho čas. Je ideální volbou na přechodové období mezi zimou a jarem. Volit můžete tradiční tmavě modré, černé, tmavě šedé nebo se vzorem. Při výběru se řiďte svým šatníkem, ať ho můžete co nejlépe kombinovat.

Brýle, brýle a zase brýle

Na první jarní paprsky je potřeba stylová výbava. Kašlete na trendy a jděte do klasiky: volte buď pilotky, Ray Bany nebo oversize brýle.

Sukně

Celou zimu byly schované na dně skříně a teď se těší na svůj velký návrat. Najděte si vlastní styl, jak je nosit - třeba se svetrem a kozačkami. Jen volte spíše delší, na minisukně a krátké šaty bude dost času v létě. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také