Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Stylové kousky z pánského šatníku, které sluší každé ženě
vložila 5.5.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Stylové kousky z pánského šatníku, které sluší každé ženě

Plánujete osvěžit šatník? A co takhle při nákupech zabrousit i do pánského oddělní? Nebo si nejprve prohlédněte, co vaší drahé polovičce visí ve skříni. Najdete tam kousky, které si s chutí obléknete a zabodujete.

Pánská oddělení nemusí být částí, do které ani nevkročíme, ba naopak občas bychom měly. Často tam najdeme základní kousky podobné dámským, které mají lepší materiály, kolikrát jsou levnější, lépe prošité a s nápadem. Pánská trička noste podle libosti, ale u nich to nekončí. Co takhle pánské košile, mikiny, kabáty, bundy… Je toho dost. Tyhle kousky v jeho šatníku omrkněte, půjčte si je nebo rovnou kupte.

Košile, krásné košile

Pánská košile spárovaná s džínami či koženými legínami vede. I to, že vám bude lehce větší, nevadí. Přední část zastrčte za kalhoty, zbytek nechte volně, rukávy ohrnout, u krku rozepnout. V pánském oddělení však najdete i vypasované slim košile, které nám, ženám, sluší.

Flanelová se taky hodí

Určitě má váš drahý v šatníku flanelovou košili, kostkovanou či různých barev. Bude-li příliš velká a dlouhá, co ji nosit jako šaty? Stačí přepásat páskem. Nebo ji noste jako vrchní vrstvu přes svetr. Rozhodně kombinujte s džínami.

Oversized svetry

V klasických barvách jako modrá, béžová, černá. Zkuste si ten krásný svetr, co jste mu koupila k Vánocům obléci i vy. Vykasejte rukávy, oblečte slim džíny či ho přepásejte páskem. Navíc pánské svetry jsou velmi často z kvalitnějšího materiálu.

Delší sáčko

Je kouskem, který by v šatníku neměl chybět. Nemůžete si vybrat v dámské části? Zkuste ho najít u mužů. Že jsou tam samé velké velikosti? No, budete překvapené, i vy co máte „eska“ najdete.

Džíny taky

Už jste vyzkoušela patery džíny a pořád nesedí? Pokud máte ráda rovný střih či volnější širší, mrkněte na štender s pánskými džínami nebo do skříně vašeho manžela. Boyfriend džíny nemají název jen tak. Ohrňte je, noste volně na bocích.

Kolik je hodin?

Pánské hodinky ženám sluší. Na jemné ženské zápěstí zapněte nadčasové, sofistikované, mocné časomíry. Jsou vám příliš velké? Nechte si je zmenšit, není to problém.

 Foto: archiv firem; Pinterest.com/ street style; archiv Petra K.; stylecaster.com

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také