Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Styl britských žen. Jsou elegantní jako vévodkyně Kate, nebo porušují pravidla?
vložila 7.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Styl britských žen. Jsou elegantní jako vévodkyně Kate, nebo porušují pravidla?

Alexa Chung, Emma Watson, dvě královské celebrity Kate a Megan a další slavné britské ženy, které obdivujeme a neustále pokukujeme po jejih stylu oblékání. Ale jaký vlastně je? Oblékají se elegantně a sofistikovaně, nebo jdou zásadně proti proudu? Obojí je tak trochu pravda. Co je tajemstvím jejich šatníků?

Říkáte si, že mají určitě spoustu kostýmků, pouzdrových šatů a v módě moc neexperimentují? Pravdu máte jen z části. Britské dívky vypadají vždy lehce nedbale, vyžadují pohodlnost, ale nechybí jim sofistikovanost. Ředitelka britské módní značky Boden, Mariam Boutorabi, říká, že jejich styl je mixem Kate Middleton a Sienny Miller. "Jejich outfity nejsou překombinované. Ženy vypadají přirozeně a skutečně. Britský styl má kořeny v tradici, ale ta je upravena moderním způsobem. Jsou dobré v míchání starého a nového.“ Chcete-li tento styl umět napodobit, nezapomeňte na tyhle kousky v šatníku a inspirujte se těmito britskými módními ikonami.

Bílé tričko na den i noc

Volnější bílé tričko je nutností. Můžete si ho vzít kamkoliv a i kdykoliv. Nosit ho přes den nebo i večer na párty. Hodí se i do práce, jak k pouzdrové sukni, tak i k elegantním kalhotám. Kromě bílého trička je nutností i bílá košile, o číslo větší, lehce pomačkaná. Působí velmi žensky a je i sexy.

Jako Emma Watson

 

Široké nohavice

Ano, na tyto kalhoty nezapomínají. Musí mít široké nohavice. Působí nenuceně, uvolněně a zároveň šik. Docílíte tím vzhledu dospělé, stylové a vkusně oblečené ženy. Noste je v kombinaci s košilí nebo rolákem. A máte nenucenou eleganci, kterou všechny oslníte.

Jako Victoria Beckham

 

Sako a prožkované tričko nikdy nezklame

Musí být ale vypasované a velmi dobře padnout. Volí je v základních barvách, ideálně šedé a černé. Nosí je do práce jako prvek ležérní elegance, ale i na nákup či na běžné nošení a doplní sakem svůj casual styl. V kombinaci s bílým trikem či košilí se cítí perfektně. Vymění-li bílou za proužkovanou, mají další stylový outfit.

Jako Alexa Chang

Mix ženy a muže

Pro britský styl je typické míchání ženských a mužských prvků. Ideální kombinace jsou džíny, lehce vyšisované, obnošené, rovný střih a jemná romatická blůzka či hedvábná halenka.

Jako Sienna Miller

Barvy vítány

Nebojí se barev, ani těch nejvýraznějších. Volí je na pohodlných volnějších kouscích a jsou velmi nakloněné kašmíru.

Jako Suki Waterhouse

Jednoduché šperky

"Dlouhý zlatý náhrdelník opravdu pozvedne jakékoliv oblečení. Pokud máte pocit, že vaše oblečení potřebuje extra jiskru, pak stačí přidat dlouhý zlatý náhrdelník. Britské ženy milují zlato na světle šedém kašmírovém svetru," prozrazuje Mariam Boutorabi.

Jako Lily Donaldson

Motorkářská bunda

I v britském šatníku má své místo, je univerzálním prvkem a vytváří kontrast k elegantnímu oblečení. Noste ho s malými černými a budete naprosto šik.

Jako Cara Delevingne

Elegantní podpatky kdykoliv

Nejen večer na párty či na pracovní schůzku, britské ženy je nosí kdykoliv a různé varianty, neboť ví, že dodávají sebedůvěru. Volí od nižších podpatků až po ty hříšně vysoké, vždy podle toho, ve kterých se cítí dobře.

Jako Rosie Huntington-Whiteley

Foto Pinterest.com/ street style; Shutterstock.com; archiv Petra K.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také