Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Šedý kabát osvěžíte jednoduchými kombinacemi, nosit ho můžete až do jara
vložila 1.3.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Šedý kabát osvěžíte jednoduchými kombinacemi, nosit ho můžete až do jara

Mít ho v šatníku je výhra. Lichotí všem a vždy působí elegantně, profesionálně, ale zároveň i uvolněně a dá se skvěle kombinovat, čímž se stává nadčasovým. A proto ho nosíte každý den. Jenže už si připadáte po třech měsících stále stejná? Nemusíte, osvěžte šedý kabát jednoduchými kombinacemi a ještě měsíc se v něm procházejte. A rozhodně ne nudně.

S jakoukoliv šálou či šátkem

Šedá je ideální ke kombinacím. Takže si vyskládejte všechny své šátky a šály a každý den noste jinou. Barevnou dodáte outfitu jiskru, černou či béžovou podtrhnete minimalismus. Kolik máte doma šál? Zkuste je před zrcadlem, jak se hodí.

S broží

Jedna malá změna na klopě kabátu, která udělá velkou parádu. Vsází na ni i španělská královna Letizia nebo vévodkyně Kate. Hodí se větší stříbrné, které outfit stále udrží v mezích elegance.

Výrazná kabelka

Už se nemůžete dočkat tepla, až budete nosit své žluté, červené, růžové kabelky? Nečekejte a jen s barvami ven. K šedé se bude hodit každá. Co zkusit zelenou, bordó, ale i béžovou.

Barvy pod něj

Barvy využijte i jinak. Zlehčete formální atmosféru kabátu neočekávanou barevnou kombinací. Nechte vykukovat barevný rolák, který nahradí šálu, černé kalhoty vyměňte za bílé, krémové, červené. Barvy dolů, aby ještě více podtrhly krásu šedé.

Šaty ho promění

Ani na své dlouhé barevné šaty ještě nečekejte. Navíc jsou právě trendy a květy a výrazné vzory se nosí i v zimě. Jen ať vykukují.

Hrajte si s botami

Jednou tenisky, podruhé polobotky, jindy kotníkové boty, kozačky, pokaždé tím změníte vzezření svého outfitu. Proměníte nejen svůj outfit, ale i sebe.

Foto: Pinterest.com/street style; Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také