Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Šaty, ve kterých přežijete léto nejen v kanceláři. Tyhle prostě musíte mít
vložila 20.4.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Šaty, ve kterých přežijete léto nejen v kanceláři. Tyhle prostě musíte mít

Šaty jsou nejuniverzálnějším kouskem šatníku. Když se náš outfit skládá z více kusů, musíme všechno ladit. K šatům nám stačí kvalitní lodičky nebo balerínky a můžeme vyrazit. Navíc jakmile se teploty přehoupnou přes 20 stupňů, jsou i nejpříjemnější .

Hedvábné

Umělým materiálům se vyhýbejte. Když je teplo, nic lepšího než hedvábí nenajdete. Je lehké, příjemné a přitom pevné. Navíc skvěle odvádí pot a v létě krásně chladí. Šaty z něj budou dražší, ale vyplatí se do nich investovat. Střih volte dle pracovního prostředí.

Zavinovací

Zavinovací šaty jsou nesmírně praktické a hodí se i do prostředí byznysu. Můžete si vybrat způsob zavazování i výstřih, vždycky ale zůstanou nesmírně univerzálním kouskem. Na volný čas nebo schůzky s přáteli můžete volit divočejší a vzorované, na pracovní meetingy pak spíše tlumené barvy a minimum vzorů.

Pouzdrovky

Nejvíce formální jsou určitě šaty pouzdrové, které se hodí i do formálního prostředí. V případě šatů na léto si dejte pozor hlavně na materiál tak, aby byly savé a odváděly pot.

Maxi

Maxi šaty jsou jasnou volbou na volné chvíle, kdy nechceme řešit, kde nám co kouká. Existují opět v divočejších i mírnějších vzorech, ale ať tak či tak, hodí se spíše na víkend u vody nebo letní toulky než do kanceláře.

Bílé s krajkou

Ty hodně zdobné odkazují na folklorní tradice a zvyky, ty méně zdobené hrají na romantickou strunu. Vždy jsou ale krásné a nesmírně ženské. Do kanceláře je zvolte pouze v případě, že pracovní prostředí je spíše neformální. Jinak si je užijte ve volných chvílích a o víkendech.

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také