Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Rok digitálního podnikání 2019 - červencový souhrn
vložila 31.7.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Rok digitálního podnikání 2019 - červencový souhrn

Vážení a milí čtenáři, léto je v plném proudu a zemědělci neví, kam dřív skočit. Ale my, co zemědělci nejsme, se na nejšikovnější z nich můžeme podívat v letním TV speciálu AMSP ČR a České televize „Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem“, a to každý pátek v 18:25 před Událostmi na ČT1 či v repríze hned v sobotu dopoledne. Zrovna v pátek 19. července jsme představili rodinnou farmu Zámečníkových „U Stromovouse“, kde Pepa Maršál pomáhal s přípravou kozího sýra. Farma získala i ocenění Regionální potravina za svůj Jesenický bochník. Jeho výroba je úplná věda, i proto se zakladatel farmy přihlásil na Vyšší odbornou školu potravinářskou v Kroměříži.

Úspěch zaručila prvorepubliková tradice a jeho ruční zpracování. Klíčové je ovšem také kontrolní měření pH metrem během zrání, takže ke slovu přichází i digitalizace. Vítěznou chuť Jesenického bochníku ladil farmář celé 4 roky. Tak vida! Nenechme se zmást, že kdo nedigitalizuje, zahyne, ale berme vše selským rozumem! Přejeme Vám pěkné léto a na viděnou na Zemi živitelce 23. srpna, kdy před 1000 diváků oceníme všechny rodinné firmy ze seriálu na pódiu v Pivovarské zahradě za přítomnosti protagonistky pořadu Ivety Toušlové!

Eva Svobodová, MBA
členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR


ZPRAVODAJ KE STAŽENÍ ZDE

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také