Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Revoluce v tisku… náš měsíc s tiskárnou HP Neverstop bez tonerových kazet
vložila 25.3.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Revoluce v tisku… náš měsíc s tiskárnou HP Neverstop bez tonerových kazet

Všichni to známe… a my do nedávna v redakci ještě dvakrát tolik. Potřebujete vytisknout důležité papíry před poradou, která začíná za 2 minuty a tiskárna hlásí výměnu tonerové kazety? Uf! Situace, do které se dostal prakticky každý v kanceláři nebo doma. Proto jsme měli v redakci obrovskou radost, když jsme dostali možnost otestovat první laserovou tiskárnu HP Neverstop bez kazet. Jaké jsou naše první dojmy? Jen čtěte dál…

Tisknu, tiskneš, tiskneme…

Hned, jak jsme tiskárnu HP Neverstop vybalili z krabice, bylo jasné, že svým minimalistickým designem snadno zapadne do naší kanceláře, ale dovedeme si ji představit i jako součást domácích pracoven. Navíc není nijak prostorově výrazná, což jsme všichni v redakci přivítali. Na druhou stranu jsme hned pocítili první obavy, jestli ji budeme umět zprovoznit bez spolupráce našeho IT oddělení, které dnes díky koronavirové situaci pracuje spíše na dálku. Tiskárna však funguje na bezdrátové komunikaci, takže se nemusíte bát množství kabelů, jež budou vyžadovat správnou instalaci. Prostě ji stačilo zapojit do zásuvky a bylo hotovo. 

Jak vlastně tiskárna tiskne? 

Uvnitř tiskáren z řady HP Neverstop je zásobník pro tonerových prášek, který se přesýpá z přepravní nádoby. Sama společnost HP označuje toto řešení za revoluční v oblasti laserového tisku. Jak to vypadá v praxi? Pokud si dodnes vzpomínáte na výměnu klasických tonerových kazet, která se neobešla bez špinavých rukou a několikrát i nepořádku v celé kanceláři, budete mile překvapeni. Rozdíl totiž spočívá v tom, že u tiskáren z řady HP Neverstop se prášek přesype do tiskárny a zbyde jen plastový obal. Tubu s náplní stačí nejprve protřepat a pak nasadit do předem označeného otvoru v tiskárně a zmáčknout jako injekci. Nic není potřeba otevírat, vyndávat nebo jakkoliv jinak instalovat. Vše probíhá jednoduše, rychle a bez špinavých prstů. To nás opravdu nadchlo! 

Navíc nespornou výhodou tiskáren z řady HP Neverstop je velká úspora peněz, jak velkých společností, tak malých podnikatelů či jednotlivců. Pokud totiž tisknete hodně a každou chvíli vám toner dojde, pak je laserová tiskárna HP Neverstop tím pravým řešením - je totiž navržena tak, aby umožnila pracovat co nejefektivněji. Po zakoupení tiskárny můžete vytisknout až 5000 stran ihned po vybalení, protože tiskárna je náplní již zásobena. Podle průzkumů společnosti HP pak vyplývá, že pokud například tisknete 400 stran měsíčně, kapacita 5000 stran tisku znamená, že do tiskárny není potřeba toner víc než 1 rok doplnit. 

Kromě časové a finanční úspory osobně oceňujeme i úsporu ekologickou - sama tiskárna je totiž z více než 25 % vyrobena z recyklovaného plastu a plnicí sada dokonce ze 75 %. 

Jak tiskárnu ovládat?

Snadno, rychle a pomocí vašeho chytrého telefonu nebo počítače. Jednoduše do nich stačí stáhnout aplikaci HP Smart App a postupovat podle jasných instrukcí. Pár kliků myší, nebo prstem a tiskárna se o vše postará sama - najde síť, propojí s notebookem nebo telefonem, instaluje software a za 5 minut je hotovo. Výsledkem byl náš první testovací tisk, který jen potvrdil, že se jedná o špičkovou technologii, jež nemá na světě obdoby. Tisk byl kvalitní, ostrý a výrazný. 

Sečteno podtrženo - největší výhody tiskárny HP Neverstop:

- Minimalistický design vhodný do kanceláře i pro domácí použití

- Snadná instalace 

- Tiskárna už se dodává s náplní, která vydrží tisk až 5000 stran

- Barvu lze doplnit jednoduše během několika sekund - snadno a bez zašpinění

- Propojení s aplikací HP Smart App, která vám umožní tisknout i na cestách nebo z domácí kanceláře

 

Tiskárnu v praxi vyzkoušely i testerky z řady podnikavých žen, co o tiskárně říkají ony? Podívejte se na výsledky testování!

Foto: archiv

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také