Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak přežít vedra v kanceláři? Přinášíme tipy, které vás nezklamou
vložila 25.7.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak přežít vedra v kanceláři? Přinášíme tipy, které vás nezklamou

Každý rok je to stejné. Všichni se těšíme na léto, ale přežít ho v rozžhavené kanceláři připomíná spíš peklo. Jak se nejlépe poprat s vedrem, když se ještě ke všemu potřebujeme soustředit na práci a vypadat dobře při schůzkách s klienty? Máme pro vás hned několik tipů, díky kterým to zvládnete levou zadní!

Materiály a zase materiály

Co se týče oblečení, v létě zapomeňte na umělinu. Bude vám nepříjemná ještě víc než jindy a navíc se budete víc potit. Vsaďte na kvalitní biobavlnu, nebo ještě líp na len či hedvábí. Jsou krásně lehké, prodyšné a nebudete se v nich zbytečně pařit.

Zázrak ve spreji

Pokud jste ještě nezkusila termální vodu ve spreji, teď je ten pravý čas. Dá se koupit za pár korun a osvěží miliónově. Koneckonců, podobně poslouží i normální voda ve spreji, kterou si čas od času osvěžíte obličej.

Vsaďte na přírodu

Základem je samozřejmě kvalitní deodorant, úplně ideální je pak ten přírodní, který funguje s naším tělem nejlépe. My jsme si oblíbily třeba deodoranty Biorythme, které vyrábí podnikavá Aneta. Krásně voní, spolehlivě fungují a navíc neobsahují škodlivé látky.

Přivstaňte si

Pokud to aspoň trochu jde, pusťte se ve vedrech do práce o něco dříve. Ráno, kdy je ještě chladněji, se vám bude pracovat o tisíc procent lépe. Volnější odpoledne pak můžete strávit třeba v přírodě nebo u vody.

Plánujte chytře

Stejně to udělejte i se schůzkami, které si plánujte, pokud to aspoň trochu jde, spíše ráno a dopoledne nebo naopak navečer. Pokud jdete na schůzku do firmy, kde bude klimatizace, nezapomeňte si do kabelky přibalit třeba pashminu nebo lehký svetřík. Není nic horšího, než letní angína.

Vyvarujte se některých jídel

V létě si dopřávejte lehké obědy, saláty, hodně ovoce a zeleniny. Během pár měsíců krásně doplníte vitamíny na zbytek roku a budete se cítit krásně lehce. Určitě si ve vedru odpusťte tradiční českou kuchyni, místo nich volte raději potraviny, které příjemně ochladí. třeba meloun. Nezapomínte samozřejmě ani na dostatečný pitný režim. 

Zdroj fotografií: Pinterest, Pixabay

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také