Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Pro firmy postižené koronavirem nabízí ThePay platební bránu zdarma
vložila 30.3.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pro firmy postižené koronavirem nabízí ThePay platební bránu zdarma

Česká společnost ThePay aktuálně pomáhá firmám, jejichž byznys postihla omezení související s pandemií virového onemocnění Covid-19. Spustila speciální tarif Pro Bono, díky kterému mohou teď firmy a živnostníci používat na svém e-shopu platební bránu zdarma.

Bezpochyby největší potíže zaznamenali obchodníci a provozovatelé, kteří museli ze dne na den zavřít svoje obchody. Někteří mají v lepším případě už z dřívějška jako druhý prodejní kanál e-shop, díky čemuž nebudou mít ztráty tak markantní, ale pak je tu ovšem ještě druhá skupina prodejců. Taková, která e-shop doteď nemá, a tak musí rychle jednat. Podnikatelé narychlo zjišťují, jak funguje e-shop, jak ho rychle zapojit, a do toho na něj potřebují vybrat a zapojit platební bránu, aby zde mohli lidé platit online kartou. Je důležité, aby to měli co nejjednodušší.

Tarif ProBono pomáhá e-shopům v době nouze

Na takový scénář myslí v ThePay, a proto se rozhodli, že v době, která podnikatelům příliš nepřeje, nabídnou platební bránu zdarma po celou dobu nouzového stavu, resp. do naplnění stanoveného obratového limitu.  Za provoz platební brány s tarifem Pro Bono na zvoleném e-shopu nezaplatí živnostníci a firmy žádný objemový a transakční poplatek (které se jinak standardně u všech účtují jako určité procento z objemu platby). 

Pomocná ruka pro prodejce zboží i služeb

Šéf ThePay, Daniel Havel, věří, že díky jejich Pro Bono tarifu pomůžou alespoň některým podnikatelům ustát tuto krizovou situaci. Platební brána nejen, že snadno vyřeší platební mechanismus celého e-shopu, ale může ušetřit potřebné finance jak nově zřizovaným e-shopům, tak i tam, kde se rozhodli online platby kartou teprve implementovat do současného e-shopu. 

Zajímavá podpora od ThePay by mohla být příležitostí nejen pro prodejce zboží, jejichž business je teď doslova paralyzován, ale by to mohla usnadnit prodejcům služeb – konferencí, kurzů, workshopů či překladatelům. ThePay umožní v rámci Pro Bono založit bezplatně účet až tisícovce nových klientů

 Foto: Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také