Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Pokaždé jiná v maxi sukni. Noste k ní všechny kousky šatníku
vložila 8.6.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pokaždé jiná v maxi sukni. Noste k ní všechny kousky šatníku

Také jste propadla dlouhým sukním? Jen ve své vášni pokračujte. Přejí tomu současné módní trendy i počasí. Jsou velmi slušivé, ženské a dají se skvěle kombinovat. A staly se základem šatníku.

Nosíte nejraději maxi sukni s tričkem a krátkou bundičkou? Proč ne. S chladnějším počasím však začněte vrstvit a párujte ji s novými kousky šatníku. Jeden den můžete být za elegantní dámu, druhý vyrazit sportovně oděná s dětmi ven a přes den být v práci nepřehlédnutelná v casual stylu. Tady je pár jednoduchých tipů.

Velmi žensky se svetrem

Když zvolíte jednobarevnou sukni, rozvášněte se u vzorů na svetru. Otočíte-li svůj výběr a vaše zamilovaná sukně je květinová, leopardí, s různými potisky, svetr nechávejte v jedné barvě, ideálně jedné z barev sukně. A to hlavní. Svetr dejte dovnitř a vytvořte pas. Kdo chce působit více ležérně, zastrčí jen cíp svetru. Absolutně volný svetr přes sukni si může dovolit jen super štíhlá postava. Tady alespoň vyhrňte rukávy.

Sportovně nesportovně

Výhodou maxi sukně je, že k ní můžete nosit všechny druhy bot. Kozačky, kotníkové, platformy, podpatky, baleríny a i tenisky. Nebojte se tenisky obout i k vzorované sukni. Bílé a černé jsou klasika, ale můžete i barevné, opět alespoň v jedné barvě sukně. A můžete si vesele pohrávat s listím, běhat za dětmi i projít celý Řím.

Femme fatale

Dlouhá sukně v klasických barvách vypadá velmi elegantně. A procházíte-li se v ní vlastně kdekoliv, budí pozornost. Vytvořte sofistikovaný vzhled v jednoduchosti s luxusními materiály, šperky a podpatky. 

Sladěná do jedné barvy

Monochromatický outfit zeštíhluje a zesiluje energii barvy. Kdo se nebojí výrazných barev, neonů, jen do nich. Kdo chce zůstat více při zemi, sáhne po pastelových barvách, jako je béžová, pastelově růžová, levandulová. 

Se sakem do práce

Tak tahle kombinace je opravdu šik. Sako volte delší pánské a vždy ho přepásejte, abyste vytvořila siluetu. Bez pásku si ho může dovolit jen pár štíhlých žen, které ho umí nosit. Černé sako je univerzální, svěže působí kostky a elegantně pastel. 

Když se nebojíte okázalosti a výstřednosti

Tak kombinujte materiály, barvy, zapojte volány, textury jako tyl, samet, tvíd, nic nezkazíte bílými kozačkami a extravagantními kabelkami. A buďte připravená, že svět se bude dívat. 

Foto: Pinterest.com/ street style; sukně na Evě Čejkové Vaškové na e-shopu Mamserada.cz; archiv firem; Shutterstock.com 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také