O ženách, které dělají to, co milují
Podzim je opravdu tady. Co vám rozhodně nesmí chybět v šatníku?
vložila 26.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podzim je opravdu tady. Co vám rozhodně nesmí chybět v šatníku?

Konec lehkým materiálům, podzim je definitivně tady a s ním i touha po huňatých svetrech a skutečné kvalitě. Co vám rozhodně nesmí chybět ve skříni v nové sezoně?

Tmavé džíny s vyšší gramáží

Těm světlým nebo rozervaným před pár dny definitivně odzvonilo. Na podzim a zimu volte tmavší varianty - tmavě modrou nebo šedou či černou - a klasický rovný střih. Dejte pozor i na tloušťku látky a vybírejte vyšší gramáž tak, aby vám nebyla zima. Tmavé džíny jsou navíc skvělé v tom, že si je můžete dovolit i na formálnější schůzku, kde by světlé rozhodně neobstály. 

Kašmír

Král všech materiálů, který pozdvihne každý outfit. Nosit můžeme kašmírové svetry a kabáty, které patří k velmi hřejivým a zároveň krásně lehkým. Kašmír je jedna z věcí, do které se vyplatí investovat, takový kousek vám pak vydrží léta. Volte takovou barevnou variantu, která bude korespondovat s rázem vašeho šatníku, ať vám může sloužit co nejdéle.

Kabát z vlny alpaka

Další z ušlechtilých materiálů, který vám bude sloužit roky. Vlna z lamy alpaky je kvalitní a jemná, Nejčastěji se s ním setkáme u kvalitních kabátů s vysokou hřejivostí. Kabát volte v camel barvě, která se hodí ke všemu a nikdy nevyjde z módy. Vysoký podíl alpaky najdeme třeba u ikonických kabátů Max mara.

Merino vlna

Merino vlna je známá pro své tepelně izolační vlastnosti, díky kterým se hojně užívá na výrobu funkčního oblečení. Skvělou službu ale prokáže i klasický svetr pro každodenní nošení. Vlákno je měkké, jemné, nekouše a je prodyšné. 

Černý rolák

Když chcete vymyslet něco převratného, oblečte si černý rolák. Není náhoda, že velcí inovátoři a vizionáři se často oblékají velmi jednoduše. A právě těmto jednoduchým kouskům černý rolák skutečně vládne. Je praktický, protože vám nepotáhne na krk, a zároveň variabilní - můžete si k němu vzít cokoliv. Obléct si ho můžete prakticky kamkoliv, i na velmi formální schůzky. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také