Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Módní nezbytnosti letošního podzimu? Už je máte doma
vložila 31.10.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Módní nezbytnosti letošního podzimu? Už je máte doma

Existují kousky, které budou v módě každý rok. Jsou nadčasové a klasické, možná je nosila už vaše babička a parádu s nimi uděláte i letošní podzim a zimu. Většinu z nich přitom už máte, stačí jen prohrabat skříně nebo je povyměňovat s kamarádkami, fantazii se meze nekladou!

Klobouk

Klasický baret, bekovka, nebo třeba klobouk kovbojský - stačí jen vybrat podle zbytku outfitu a situace, pro kterou se oblékáte. K formálnímu stylu se bude hodit třeba právě baret nebo klobouk lodičkový.

Velká šála

Nejlépe v barvách jako je černá, šedá, bílá, krémová, aby byla co nejvíce univerzální. Kromě toho, že v ní budete maximálně stylová, ochrání vás také před všemi neduhy podzimního nečasu. 

Červená rtěnka

Sluší každému, stačí jen vybrat správný odstín podle tónu pleti. Na podzim a v zimě nás krásně rozsvítí a úžasně ladí k jednoduchému outfitu, který dokonale pozvedne. 

Rolák

Nejenže vám v něm bude teplo, ale bude vám i slušet! Barvy vybírejte buď opět klasické, nebo podle toho, které vám nejvíce sedí. Rolák je úžasný sám o sobě, takže k němu nemusíte složitě vymýšlet kombinace nebo šperky. Stačí jen natáhnout a jít. 

Chelsea boots

Boty, které jsou nesmírně univerzální, pohodlné a nebude vám v nich zima. Většinou jsou hnědé nebo černé, barvu volte dle zbytku svého šatníku.

 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také