Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Bílé šaty noste v mnoha kombinacích. Pokaždé vypadají skvěle
vložila 10.5.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Bílé šaty noste v mnoha kombinacích. Pokaždé vypadají skvěle

Stejně jako malé černé jsou i LWD, malé bílé, nadčasovou klasikou. Proto by rozhodně ve vaše šatníku neměly chybět. Svět v nich okouzlila už Marilyn Monroe, nedávno i Megan Markle a vy můžete taky. Vyberte si pro sebe ty pravé a vítejte v nich slunečné dny.

Bílé šaty rozhodně nejsou nudné a nabízejí nepřeberné množství kombinací. Jsou nadčasovým pokladem pro ženy jakékoli věkové skupiny. Mohou být elegantní, stylové a vždy trendy. Abyste v nich vypadala skvěle, mějte v malíčku následující triky. 

Bílá mnoha odstínů

Bílá není jen jedna barva. K dispozici je několik odstínů, a proto je důležité vybrat si ten správný podle barvy pleti. Jasnější bílé odstíny jsou ideální pro ženy s tmavým tónem pleti. Ženy s teplejšími odstíny pleti by měly hledat krémové a slonovinové odstíny bílé.

Vhodné spodní prádlo

Bílé šaty mají větší transparentnost ve srovnání s jinými barvami. Pro dokonalý vzhled v bílé barvě sáhněte po nude či bílém spodním prádle.

Experimentujte s různými texturami

Chcete-li přidat na stylu, vyhněte se použití stejné tkaniny od hlavy až k patě. Využijte různé látky v jednom kusu jednoduchých šatů. Je-li to večerní party a cítíte, že je venku chladno, dejte si na ramena džínovou či koženou bundu, kabát nebo trenčkot.

Nebojte se je nosit volné

Bílá, která je letním symbolem, by měla být vzdušná a nespoutaná. Ale bohužel právě bílá má tendenci přidávat kila. Abyste se této negativní vlastnosti bílé vyhnula, noste volné, syté bílé šaty.

A ani super těsné

Jak bylo řečeno výše, bílá přidává, proto ty těsné se hodí spíše pro ženy s pěknou postavou, ale zříkat se jich nemusí ani ty ostatní. Stačí problémovou partii fikaně zamaskovat. Použijte delší svetřík, barevnou bundu, delší sako. Při výběru látky volte silnější tkaniny. Čím tenčí látka, tím víc zvýrazní nedokonalost postavy.

Kombinujte s barvami

Využijte barevné doplňky. Kabelku, boty, pásek horní část oblečení a klidně i výraznou rtěnku. Barvy, které jdou nejlépe k bílým šatům, jsou odstíny růžové, červené, zelené nebo modré.

Přidejte třpyt a kov

Kovové akcenty jsou nejlepším způsobem, jak dát outfitu tu pravou jiskru. Přidáním kovového pásku zlaté či stříbrné barvy dodáte šatům půvab a sobě štíhlejší pas.

Odvažte se ve špercích

Bílé šaty vytvářejí jednodušší vzhled, takže můžete svůj krk i ruce zahalit do odvážnějších klenotů. Pohrajte si s barvami a materiály. Od věci není nošení dřevěných či kovových šperků. Hodí se dlouhé řetězy a masivní náhrdelníky. Pro léto tak oblíbený boho styl. Ani u náušnic se nedržte při zemi. Letošní trendy fandí velkým a výrazným náušnicím, které se k vaší bílé róbě moc moc hodí.

Barevný šátek nezklame

Omotáte-li kolem krku hedvábný šátek, dodáte jednoduchým bílým šatům punc elegance. A skvěle rozbijete monochromatický outfit.

Trocha černé povolena

Ženy, které nechtějí mít jen čistě bílé šaty, mohou experimentovat s černými pruhy. Svislé pruhy vás zeštíhlí a prodlouží. U černobílého oblečení nejsou boty problém. Mohou být černé i bílé.

A co make-up a vlasy?

Klidně buďte odvážnější. Vlasy vlňte, noste do různorodých drdol a motejte copánky. V oblasti make-upu volte matný vzhled, odvážné rty a kovové oční linky.

Obujte se stylově

Na otázku „Jaké boty k bílým šatům?“ je snadná odpověď. Máte neomezené možnosti. S vysokými podpatky vypadají božsky. K zachování monochromatického outfitu volte boty béžové a stříbrné. A pak už je to na vás - květinové, geometrické, barevné, se zvířecími potisky. Bílé boty vypadají dobře pouze tehdy, když vaše šaty nejsou úplně bílé.

 

Foto a zdroj: archiv Petra K.; Pinterest.com/ street style; styleve.com; glamour.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také