Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Oblékněte se jednoduše a stylově podle Coco Chanel
vložila 6.7.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Oblékněte se jednoduše a stylově podle Coco Chanel

Místo pestrobarevných letních kombinací letos vsaďte na klasiku. Jednoduché střihy, tlumené barvy a střídmé doplňky nikdy neomrzí a hodí se pro každou příležitost – vynesete je jak večer do divadla, tak přes den na schůzky nebo jen kafe s kamarádkou.

Méně je více

Kombinujte černou, tmavě modrou, šedou, krémovou či bílou. Právě s touhle paletou si s trochou střídmosti krásně vystačíte, stejně jako známá módní múza. Vrchol extravagance pak mohou představovat proužky, pokud vás ještě neomrzely. Není nutné slepě kopírovat, stačí se inspirovat jen konkrétními prvky. Tak hurá do toho!

Nebojte se triček

Základ je v kombinování. Není problém zvolit obyčejné bílé nebo černé tričko, pokud je zastrčené do klasických kalhot. Můžete doplnit hedvábným šátkem zavázaným na krku nebo zápěstí a budete za hvězdu. Pokud jsou kalhoty vyšší, nezapomeňte je přepásat. Pásek vám vytvoří krásnou a ženskou siluetu.

Óda na jednoduchost

Móda se mění, styl nikoliv. Nemusíte nikoho napodobovat, stačí jen udržet styl na uzdě a nic nepřekombinovávat. Místo kopírování konkrétních kousků se soustřeďte na celkově nenucené vyznění celého outfitu. 

Bílá košile je věčná

V létě to platí dvakrát tolik. Volit můžete lněnou či bavlněnou, v obou vám bude příjemně a obě působí profesionálně. Kombinujte ji se lněnými kalhotami nebo sukní. Volit můžete i džíny, ale to pouze v případě, že je váš program spíše neformální. 

 

S doplňky opatrně

Ani s doplňky to nepřehánějte. Pokud se pro ně rozhodnete, volte jen jeden druh. Perly na krk, šátek, brož, výrazný prsten nebo třeba teď v létě klobouk. Nikdy nekombinujte náramky s prstýnky, to samé platí u náušnic a náhrdelníků, vždy volte jen jeden šperk. Nezapomínejte přitom na to, že doplňky mají outfit jen podtrhnout, být perfektní tečkou.

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také