Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Noste žluté sako stylově. Zkuste ho kombinovat s krajkou nebo puntíky
vložila 8.3.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Noste žluté sako stylově. Zkuste ho kombinovat s krajkou nebo puntíky

Letošním trendem jsou výrazné barvy, kterým vévodí ty neonové. Takže žlutá v nich samozřejmě nechybí. Jestliže nejste v práci sešněrována formálním dress codem, černé sako vyměňte na chvíli za barvu slunce, hořčice, citrónu či pampelišky.

Možná se vám zdá, že je žlutá do práce příliš výrazná, no rozhodně v ní budete vidět, ale jak moc záleží na zvolené kombinaci.

Jednoduše bílá

Pro ty z vás, které volí spíše jednoduchost, je ideální kombinací bílý svršek. Bílou košili či tričko volte dle situace. Stejně tak i spojení s džínami či černými kalhotami. Elegantnější vzhled zajistí košile, uvolněný džíny. A rozhodně zlaté šperky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

@gabrielandco bringing some sparkle on gloomy day ???? love these Bujukan bangles - delicate & beautiful ???????? #gabrielandco #ad

Příspěvek sdílený HOW DO YOU WEAR THAT (@caitlynwarakomski), Úno 22, 2019 v 12:22 PST

 

 Svůdná krajka

Kdo je více odvážnější a miluje krajky, může vsadit na kombinaci s krajkovým topem. Jestli zvolíte celokrajkový nebo jen s lemem, který necháte vykukovat z pod zapnutého saka, je na vás. Společníky vám opět budou džíny nebo černé kalhoty.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

lingerie but make it street style ☁️⚡️ @revolve #revolveme

Příspěvek sdílený JAMI ALIX (@jamialix), Úno 12, 2019 v 3:05 PST

Do puntíku sladěné

Hravá varianta, ale působící elegantně. Jen na vás, zda zvolíte puntíky černé nebo bílé, obě varianty jsou ke žlutému saku to pravé. Jako obměnu můžete vykročit v černé sukni.

Jako nahá

Buď opravdu pod sako neoblékejte nic než jen podprsenku, nebo zvolte takový top, který není vidět. K tomuto outfitu volte sako delší s větším výstřihem a zapínáním níže. Aby se vám nerozevíralo, přepásejte ho hnědým úzkým páskem. Provokativní, vkusné, stylové a jiné.

 

S barvami, které byste nečekaly

Zelenou, modrou, oběma najednou.  Zelenou na horní část a světle modré džíny na tu dolní. Celý outfit pak doplňte krémovou kabelkou a boty v bílé barvě. Pět barev v tomto případě není vůbec moc.

 

Foto: Pinterst.com/ street style; Instagram.com; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také