Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Noste vzorované punčochy jako Julia Roberts. Vsaďte na jednoduché kombinace
vložila 23.11.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Noste vzorované punčochy jako Julia Roberts. Vsaďte na jednoduché kombinace

Pokukujete na ulici po ženách, které své nohy i v těchto chladných dnech vystavují světu ve vzorovaných punčochách? Láká vás je také vyzkoušet?  Nebojte se, i když nemáte štíhlé nohy do nebes jako Julia, mohou vám také slušet. Noste je k jednoduchým outfitům.

Netroufnete-li si na tyto lehce provokativní vzory na denní nošení, můžete je vyzkoušet na párty, do divadla či na firemní večírek. Dejte jim šanci, ony sluší. Když už se pro ně rozhodnete, přemýšlejte o zbytku svého outfitu. Čím kratší sukně, tím mohou působit odvážněji, i volbou bot změníte celkový styl outfitu. Sama se rozhodněte, kolik toho ze svých nouhou ukážete. Tady je pár nápadů, jak si je obléci. Letos sklízí úspěch vzor drobných puntíků či čtverečků, ale zabodujete i s károvým vzorem nebo květinami. Máte-li silnější nohy, volte drobnější vzory.

Začněme botami

Opět tu máme jeden módní kousek, který lze kombinovat se všemi. Je tedy jen na vás, jaké boty ke vzorovaným punčochám nazujete. Nezkazíte nic černými lodičkami, vysokými kozačkami ani teniskami. Na podzim jsou skvělé s polobotkami.

S mini sukní

Nemusí být nutně jen černá, vzory na punčochách se hodí ke všem jednobarevným sukním. Oblékněte šedou, bordó, tmavou džínovou, ale třeba i žlutou. V mini ukážete hodně, nohy v celé své kráse. Pozor, hodně krátkou mini by měly volit jen ženy se štíhlýma dokonalýma nohama. Nemáte-li je, prodlužujte délku sukně. Zkombinujte ji s teplejším svetříkem, košilí a dlouhým kabátem.

 

Ve dvojici s šaty

Tak tuhle kombinaci můžeme nosit všechny. Na podzim a v zimě  rozhodně sáhněte po delších pletených šatech, tvídových, pouzdrových, zkrátka po takových, které vám sednou. Držet se černé nutně nemusíte, jděte do tmavě zelené, modré, šedé, ale klidně i bílé. Dodržujte na šatech jednobarevnost a vyhněte se vzorům.

 

Trochu rebelsky

Vzorované punčochy jsou odvážné, lehce provokují, a doladíte-li je černou, cvočky, křivákem, kostkami, výraznějším líčením, rozhodně zaujmete.

S malými černými vypadají nejlíp

Tak to rozhodně, černá k černé patří. Navíc tato kombinace vám dodá styl, působí šik, zeštíhluje, prodlouží postavu a nikdy se neokouká. Noste ji na podzim a v zimě co nejčastěji.

A jak je nosí samotná Julia?

Máte-li barevný zimní kabátek, tak už jen navlékněte vzory.

Foto: pinterest.com/street style; calzedonia.com; Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také