Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Nominujte svou pravou ruku do soutěže Asistent/ka roku
vložila 16.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nominujte svou pravou ruku do soutěže Asistent/ka roku

Asistentky či asistenti jsou bezesporu klíčovými osobnostmi každé společnosti. Platí to i pro tu vaši? Pak své asistentce nebo svému asistentovi poděkujte nominací do soutěže Asistent/ka roku!

Soutěž Asistent/ka roku je významnou událostí, která si klade za cíl zvýšit prestiž pozici asistent/ka, ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce.

Úžasné ceny i zvýšení prestiže

Soutěž se navíc snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asistentek ve firemní struktuře a poukázat na jejich přínos pro každého zaměstnavatele. Finalisté musí prokázat nejen kvality odborné a pracovní, ale také lidské, jež jsou pro vykonávání této práce klíčové. Patří k nim mimo jiné loajalita, důvěra a celková integrita. 

Kromě zvýšení prestiže tohoto povolání chce samozřejmě soutěž ocenit i výherce. Co na ně čeká? Připraveny jsou ceny v hodnotě 500 tisíc korun! Celkový vítěz přitom získá ceny v hodnotě 250 tisíc korun, ke kterým patří nejen šperky, oblečení či zájezd, ale také prostředky určené na osobní rozvoj či studium na vysoké škole zdarma. Hlavní výhry budou pro první 3 vítěze, ceny ovšem dostane celá finální dvacítka. 

Jak se přihlásit?

Soutěž je určená všem ženám i mužům starším 18 let s nejméně roční praxí na některé z pozic v rámci firemní správy. Do soutěže se mohou přihlásit soutěžící, kteří svojí praxi vykonávali minimálně po dobu jednoho roku v nedávné minulosti (maximálně však 3 roky zpětně). Přihlásit se tedy mohou i ženy a muži, kteří jsou v období konání soutěže na rodičovské dovolené. 

Přihlašování a registrace do soutěže probíhá do 31. 10. 2019. Proto s přihláškou neotálejte!

Soutěžící se mohou hlásit buď sami a musejí mít svého garanta a jeho doporučení, nebo mohou být garantem nominováni. Soutěž samozřejmě není určena pouze asistentkám a asistentům, ale zastávanými pozicemi v rámci administrativy a operativy se rozumí např. i recepční, technicko-administrativní pracovník/pracovnice, týmový/á asistent/ka, office manažer/ka atd. 

Dvacet soutěžících, které vybere veřejnost i odborná porota se pak „utká“ ve finále, jež proběhne 18. ledna 2020.

Všechny důležité informace týkající se přihlášení do soutěže, registrační formulář a další podrobnosti týkající se soutěže najdete na www.asistentkaroku.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také