Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Nezbytnosti jarního byznys šatníku. Jak zůstat elegantní, i když počasí je zcela nevyzpytatelné
vložila 4.3.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nezbytnosti jarního byznys šatníku. Jak zůstat elegantní, i když počasí je zcela nevyzpytatelné

Ráno je zima, že by to chtělo péřovou bundu, ale odpoledne je krásně sluníčko a teplo. Nevyzpytatelné jarní dny jsou pomalu tady a my se s vámi chceme podělit o pár tipů, jak to s oblečením v tomto období skoulet co nejlépe tak, abyste zůstala elegantní, a zároveň v suchu a teple!

Trenčkot

Ikonický kousek, většinou v béžové barvě, který si po Francouzkách oblíbily ženy všude na světě. Je nepromokavý, budete v něm stylová a hodí se naprosto ke všemu. Co víc si přát? Pokud mu chcete dodat trochu švihu a odvážnější ráz, přezku si nezapínejte, ale zavažte si ji na uzel. Působí to mladistvě a chic.

Kašmírový svetřík

S lehkým kašmírovým svetříkem to nikdy nemůžete pokazit. Hřeje, když je potřeba, ale nebudete se v něm potit. Navíc je lehounký, takže ho snadno uložíte do kabelky, aniž by se pronesl. Pokud se o něj budete dobře starat, vydrží roky krásný, je elegantní a hodí se opravdu ke všemu. Vybírejte krémový, šedý nebo černý, zkrátka univerzální barvu, která se hodí k vašemu stávajícímu šatníku a jen tak neomrzí.

Deštník

Občas je oříšek vybrat ten správný, protože ty velké, které vypadají dobře a vydrží, jsou neskladné, a ty malé z tržnice zničí první poryv větru. V tomhle případě je nejlepší najít kompromis, koupit deštník trochu kvalitnější, který se dá ale stále složit do kabelky. Ani v tomto případě nevolte žádné crazy barevné kombinace, spíš se držte klasiky. 

Kožené kotníčkové boty

Volte hladkou kůži, protože na jaře projdete nejednou kaluží a tato kůže se, na rozdíl třeba od semiše, nejsnadněji udržuje. Díky tomu, že jsou boty vyšší, zůstanete v suchu. Volte nadčasový styl bot, který vám zaručí, že budete vždy vypadat elegantně.

Kožená bunda

I křivák moderního střihu může vypadat elegantně! Stačí ho doladit co nejjednodušším zbytek outfitu, třeba černými cigaretovými kalhotami a bílou košilí. Pokud investujete opravdu do koženého, můžete ho nosit velkou část roku a krásně vás zahřeje nejen na jaře, ale i na podzim.

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také