O ženách, které dělají to, co milují
Nesmrtelný blejzr užijete po celý rok, nosí ho i vévodkyně Kate
vložila 16.5.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nesmrtelný blejzr užijete po celý rok, nosí ho i vévodkyně Kate

Blejzr je univerzálním kouskem šatníku, který si můžete vzít v podstatě ke všemu. Jedná se o sako, které se nachází někde mezi klasickým sakem od obleku a sakem uvolněným, sportovním. Původně vznikl z britských námořnických uniforem (proto je nejčastěji v modré barvě se zlatými knoflíky) a časem pronikl i do dámských šatníků.

K čemu ho vzít? K čemukoliv, čemu chceme dodat švih a nápad. Oživí nudný outfit, ze sportovního looku dokáže udělat ležérní, elegantní dokáže trochu odlehčit. Původně se vyráběly hlavně blejzry modré, dnes je módní domy vyrábí ve všech možných barevných variantách. Klasikou ale zůstává modrá, černá nebo bílá.

Obléci ho můžete na pracovní schůzku, neformální setkání, večeři s přáteli nebo třeba na rande, zkrátka fantazii se meze nekladou. Výborně vypadá ke klasickým kalhotám i džínům, stejně tak sluší i extravagantnějším kombinacím. 

Samostatnou kategorií je blejzr k šatům, což už je trochu vyšší dívčí. Nad kombinacemi musíte přemýšlet trochu déle, než když vezmete blejzr k džínům a keckám, ale výsledky pak stojí za to. V tomto případě volte jednoduché kombinace, nic přeplácaného.

Chcete svůj outfit trochu ozvláštnit? Blejzr přepásejte! Vytvoříte tak nekonvenční a lehce rebelskou kombinaci, která zaujme. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také