Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Nebojte se kombinovat sportovní módu do práce, i v ní budete chic
vložila 27.5.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nebojte se kombinovat sportovní módu do práce, i v ní budete chic

Jste milovnicí sportovní a pohodlné módy, jenže vám přijde, že se do práce nehodí? Nebo byste naopak svůj sportovní styl trochu pozvedla a vtiskla mu šmrnc a eleganci? Nemusíte se vzdát tenisek ani mikiny či trička, jen je dobře kombinujte.

Máte-li striktní pracovní dress code, na sportovní prvky ani nepomýšlejte, možná jen při uvolněném pátku. Avšak ty z vás, které si mohou dovolit do práce chodit i v ležérním stylu a milují sportovní módu, je tu trocha inspirace.

Mikina

Je tak měkká, pohodlná a cítíte se v ní uvolněně. Ale jít v ní do práce? Proč ne. Avšak si vyberte takovou, která nekřičí divokými nápisy, může mít kapuci i nemusí. Při výběru barev se zaměřte na klasické, jako je černá, šedá, béžová, bílá či pastelové barvy. Dají se dobře kombinovat s elegantními (černými či šedými) kalhotami, kabátem i delším a objemnějším sakem. Na nohy obujte podpatky a do ruku vezměte business kabelku. Vlasům ponechte přirozenost a jednoduchost, zato rty zvýrazněte.

Tenisky

Možná nerada nosíte podpatky. Ale do práce je strpíte v rámci zachování elegance. Nemusíte trpět každý den, klidně je někdy vyměňte za tenisky. Opět žádné divoké barvy, sázka na jistotu je bílá, černá, krémová či světle růžová. Těmito barvami tenisek svůj elegantní outfit krásně doplníte. A to i k sukni, šatům či kalhotám. Nosí to tak i módní guru Victoria Beckham. Své outfity ponechte minimalistické. Klidně jimi doplňte i kostýmek.

Tričko s nápisem

Máte jich hodně a nosíte je tak ráda. S nápisem, fotografií herce či nějaké ikony, obrázkem pláže, proč ne. Při výběru zvažte, aby to, co je na tričku prezentováno, nebylo moc vyzývavé a vulgární, a nápisu dobře rozumějte. Pak si ho klidně vezměte k pouzdrové sukni, elegantním kalhotám, pod sako, do kostýmku. Vlasy a make-up ponechte decentní, doplňte pánskými hodinkami a vkusnými náušnicemi, podpatky, jednobarevnou kabelkou a vzhůru vyřizovat pracovní záležitosti. 

Legíny

Do sportovní módy patří jednoznačně. Ty hodně barevné a reflexní, co máte na běh, do fitka a na kolo, ponecháme těmto aktivitám. Ale ty černé, tmavě modré či šedé bychom sem tam mohly použít. Samozřejmě kožená varianta legín, je běžná, ale teď myslíme ty opravdu sportovnější. Avšak nezapomeňte, že i když máte postavičku jako lusk, nosit legíny s krátkým tričkem a odhalovat pozadí i „popředí“ náleží opravdu jen desetiletým dívkám, možná ještě i těm „teen“.  Vy použijte kombinaci s delšími svetry, dlouhými vestami, košilemi či tunikami – právě ty dokáží skrýt i nedostatky. K legínám noste spíše boty bez podpatku, jak elegantnější, tak i tenisky.

Foto: Pinterest.com/street style; harpersbazaar.com; lalanoleto.com.br; glamradar.com

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také