O ženách, které dělají to, co milují
Jak začít podnikat jako profesionálky na volné noze? To nejdůležitější, co musíte vědět
vložila 10.2.2018
22.5.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,500 25,800
USD 21,700 22,000
Chci
vyměnit
EUR

Jak začít podnikat jako profesionálky na volné noze? To nejdůležitější, co musíte vědět

Ať už jste na volné noze, nebo teprve o své cestě k podnikání uvažujete, tak vám v knihovně rozhodně nesmí chybět tato prvotina českého autora, zkušeného podnikatele a dlouholetého podporovatele všech "volnonožců" Roberta Vlacha!

Tato kniha, která by klidně mohla nést i podtitul „Podnikejte jako profesionálky“, je psaná s maximálním ohledem k výzvám, kterým čelí v podnikání více ženy než muži, jako je například slaďování priorit mezi prací a rodinou ve vysoce konkurenčním prostředí. Navíc zde vyzdvihuje i to, že freelancing je genderově zcela neutrální odvětví podnikání. Osobně znám řadu úspěšných freelancerek, které se vyšvihly na špičku svého oboru, aniž by musely kariéře obětovat vše. A je také nemálo oborů, kterým ženy na volné noze zcela dominují. Jakožto žena a podporovatelka řady ženských projektů jako například Equal Pay Day, Minerva 21 a řady dalších, jsem na všechny ženy, které se touto cestou vydaly a uspěly, hrdá.

Robert ve své knize ukazuje cestu pro ty ostatní a opravdu neponechává nic náhodě, a právě proto dnes sdílím rozhovor s ním o jeho knize, který přehledně, poutavě a v kontextu mnoha souvislostí shrnuje vše, co může nás, podnikavé ženy na volné noze, potkat.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také