Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Módní doplňky, které by měla mít každá žena pracující nejen v kanceláři
vložila 18.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Módní doplňky, které by měla mít každá žena pracující nejen v kanceláři

Jsou nezbytné, protože dotvářejí náš profesionální vzhled a pomáhají zvládnout pracovní povinnosti. Když je špatně zvolíte, jsou spíše na obtíž a ruší váš celkový dojem, proto mějte po ruce vždy jen ty stylové, ale i praktické.

Kabelka na všechno

Měla by být větší, kvalitní, kožená, minimalistická, černá nebo hnědá. Aby se hodila k jakémukoliv outfitu, nerušila ho, spíše podtrhovala. Měly by se do ní vejít dokumenty ve velikosti A4, větší diář a většina doplňků níže. Otrhaná, popraskaná a levnější kabelka nevypadá dobře.

 

Pásek

Business šatník vyžaduje kvalitní pásek se čtvercovou sponou, který je skvělým doplňkem ke kalhotám, ale i sukni či kostýmku. Opět v barvě černé či hnědé.

 

Hodinky

Vyhněte se trendovým kouskům, bílým, výrazným barvám a vsaďte raději na kožené nebo v ocelovém designu, vybírejte kvalitní značky a klidně sáhněte po pánských hodinkách. Jsou nadčasové, elegantní a působí profesionálně. Zlatá a stříbrná barva je zde na místě.

 

Sluneční brýle

Černé, hnědé, lehce nekonvenční, ladící s obličejem. Zdobné s mírou, tvar protáhlý i kulatý.

 

Elegantní boty

Minimálně jedny klasické černé lodičky, které perfektně padnou a ve výši podpatku, ve kterém vydržíte celý den.  Zkoušejte je a testujte. Ty pravé poznáte podle toho, že ani po několika hodinách nevíte, že je máte na noze, a to mohou mít i deseticentimetrový podpatek. Pro neformální dny a pro změnu, mějte určitě jedny černé kožené mokasíny nebo oxfordky. Působí velmi elegantně.

 

Řetízek a náramek

Řetízek jemný zlatý nebo stříbrný s kamínkem, květinovým vzorem, jemný a decentní. Ve stejném duchu i náramek. Spíše jednoduchý a tenčí než masivní.

 

Taška na notebook

Vejde-li se vám laptop do kabelky, je to výhra, ale i tak tahat ho neustále s sebou, se vám pronese. Když už ho nesete na konference, prezentace, workshopy, mějte na něj stylový obal. Pro méně formální prostředí se hodí i elegantní batoh.

 

Deštník

Mít ho po ruce v kanceláři, v autě nebo v kabelce se rozhodně vyplatí. Chcete-li vypadat elegantně a profesionálně, volte jednobarevné černé do ruky. Stylově pak působí ty průhledné.

 

 

Foto:  archiv firem; Pinterest.com, archiv Petra K

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také