Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak se obléknout na vánoční večírek? Letos vedou kalhoty
vložila 1.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak se obléknout na vánoční večírek? Letos vedou kalhoty

Ani sukně ani šaty nejsou na večírky povinné, takže ty z vás, které sukním moc nefandí, mohou zůstat při svých oblíbených kalhotách. Záleží na míře formálnosti akce a pokud je povolí, vytvořte si večerní outfit právě s nimi.

Cítíte se v nich pohodlně, schováte spoustu nedostatků a při návratu z večírku nemusíte řešit náhradní převlékací outfit. Styl kalhot volte vždy dle formálnosti akce. Na roztrhané džíny, starší často nošené v tento slavnostní večer, zapomeňte. Ty ostatní s vhodnou večerní kombinací si vzít můžete. Je-li večírek uvolněný a džíny jsou povolené, klidně si je vezměte, jen je upgradujte na večerní správnou kombinací s halenkou.

Černé kalhoty a zajímavá halenka

Černé kalhoty či džíny má doma každá z nás, proto kdo si nepotrpí na divoké večírkové kreace, může vsadit na jistotu. Spodní část máte jasnou a na horní část zvolte zajímavou halenku. Na večer se hodí průsvitné, s krajkou či třpytivými aplikacemi. Barvy volte vínovou, fialovou, tmavě zelenou a samozřejmě bílou.

Kalhoty a sako

I volbou saka změníte pracovní vzhled na večerní. Sáhněte po takovém, které má jiný materiál, aplikace, zipy či ho ozdobte brožemi. Krásně vypadá kontrast černé kalhoty a bílé sako.

Když se můžete odvázat

... a vzít si i džíny a ponechat si svůj rockový styl, pak vsaďte na kontrasty. K rockovému tričku či halence omotejte na krk perly či výrazné blyštivé náhrdelníky. Spíše volte tmavší džíny a k nim oblékněte krajku v tmavých barvách, nebo sytě růžovou halenku a stříbrné či zlaté dlouhé jemné řetízky. Nebo podle vzoru módní ikony Alexy Chung spárujte širší džíny a dlouhé černé sako.

Široké kalhoty

Široké kalhoty samy o sobě působí elegantně a žensky, noste je s podpatky a na večer zkombinujte s lehkými halenkami. Zůstaňte u černých kalhot nebo se odvažte a oblékněte barevné, ideálně pastelové. Tak jako například módní návrhářka Victoria Beckham.

Overaly z léta

Femme fatale večírkový outfit. Kdo má doma klasický dlouhý overal ideálně černé barvy, rozhodně po něm sáhněte. Zajímavost mu můžete dodat výraznými náušnicemi či zlatým kovovým páskem. Rozhodně s podpatky. Na večírky se hodí spíše jednobarevné, ty květinové a vzorové z léta raději nechte ve skříni. Máte-li jednobarevný letní, můžete obléci, ale pozor na materiál, aby nepůsobil moc plážově či vytahaně.

Kalhotový kostýmek

Ponechte si svůj klasický kalhotový kostýmek, jen ho změňte z pracovního na večírkový. Postačí výraznější líčení a náušnice. Bílou košili vyměňte za méně formální top, zkuste krajku, větší výstřih či pod sakem mějte jen spodní prádlo, například krajkovou braletku. Halenku volte tak, aby byla zajímavá, neboť během večera jistě sako sundáte. Záleží na odvaze a vhodnosti situace.  Ideální pro večírek je černý či tmavě modrý. Barevné kostýmky nechte na jinou příležitost.

 

Trochu víc odvážné 

Kdo se nebojí a styl a atmosféra večírku mu to dovolí, vsaďte na zlaté nebo stříbrné kalhoty. Na horní část pak oblékněte klasický černý kousek oblečení. Pozor, tento typ kalhot by měly volit spíše mladší a štíhlé ženy, dokáží totiž přidávat kila. Ale jinak budete za hvězdu.

Foto: Pinterest.com/ street style; Instagram.com; archiv Petra K.; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také