Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Mějte aktuální informace stále při sobě s mobilní aplikací COVID-19!
vložila 23.4.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Mějte aktuální informace stále při sobě s mobilní aplikací COVID-19!

Vždy je třeba číst „znamení doby“. V současné době, kdy je vyhlášen nouzový stav, je především třeba zachovat klid, věci řešit racionálně a zvládat emočně vypjaté situace. Proto je nutné mít jasné, stručné a hlavně pravdivé informace. Tyto důvody vedly k vytvoření mobilní aplikace Covid-19!

Společným úsilím městské Nemocnice Milosrdných bratří, p.o. v Brně a společnosti Emglare Technologies, s.r.o. vznikla unikátní mobilní aplikace COVID-19!, jejímž účelem je přesné a pravdivé informování všech, kdo tuto informaci chtějí a potřebují.

Jde o cílenou a jednoduchou mobilní aplikaci, ve které naleznete přesná data, statistiky a grafy z celého světa, aktuální informace z médií, ale i informace o příznacích a hlavně o možnostech ochrany.

Mobilní aplikace je zatím přeložena do 8 světových jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Aplikaci si stáhlo již více než 475 000 uživatelů a patří aktuálně mezi jednu z nejvíce stahovaných zdravotnických aplikací v rámci iOS zařízení na celém světě. Nyní si ji můžete stáhnout na mobilní telefony s operačním systémem iOS od Apple a dostupná je také pro Android. Informace o stavu nemocných jsou aktualizovány každých 5 minut z dat Světové zdravotnické organizace (WHO) a St. John's University.

Přejeme, aby vám tato aplikace pomohla obstát v situacích, které tato nelehká doba přináší.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také