Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Letní účesy nejen do práce, které vás nezklamou
vložila 19.6.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Letní účesy nejen do práce, které vás nezklamou

Není nic hezčího, než dlouhé rozpuštěné vlasy. Jenže v létě to zvládne málokterá z nás. Jakmile začnou tropické teploty, určitě nestojíme o ulepené vlasy ani zpocený obličej. Řešení je jednoduché, stáhnout vlasy do některého z jednoduchých, ale elegantních letních účesů, které jsme pro vás vybraly. 

Nikde ani vlásek

Nejjednodušší variantou jsou hladce stažené vlasy, které působí elegantně a můžete je tak mít pro jakoukoliv, sebedůležitější příležitost. Důležité je jen dbát na užití těch správných stylingových přípravků, které zaručí, že vám nikde nebude koukat ani vlásek.

Hrátky s šátkem

Na volnější den vlasy spleťte klidně do bavlněného, pro pracovní dny volte spíše hedvábný, který působí luxusně. Barvu a vzor přizpůsobte zbytku outfitu. Pokud je spíše basic a bez výrazných barev, můžete se na šátku vyřádit a volit i divočejší barvy a vzory. Svázat můžete klasický drdol, culík na stranu nebo šátek uvázat na konec copánku. 

Elegantní verze klasického copánku

Zatímco klasický copánek je považován za účes na schůzku či pracovní jednání poněkud rozverný, stačí ho trochu modifikovat a získáte elegantní verzi, kterou můžete volit kamkoliv. Stačí vlasy nahoře stáhnout do klasického ohonu a teprve z něj uplést copánek. Pokud chcete, aby byl finální look bez chybičky, zasponkujte přebytečné vlasy přes gumičky tak, aby nebyly vidět. Další variantou místo klasického copu je zamotat ho do drdolu a přichytit pinetkami. Dobře bude působit i jemný copánek po straně účesu. 

Klasickým ohonem nic nezkazíte

Vyčešte ho vysoko nahoru, nebo ho naopak sepněte v týle. Pokud mu chcete dodat šmrnc, použijte opět šátek, stužku nebo třeba zajímavou sponu. Vlasy vám nebudou padat do očí a jako bonus budete působit elegantně. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také