Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Len vás v létě nezklame. Krásně chladí a působí luxusně
vložila 30.6.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Len vás v létě nezklame. Krásně chladí a působí luxusně

Len je král mezi materiály, které obléknout do horkého počasí. Chladí, dobře odvádí teplo a vlhkost, je hypoalergenní, prodyšný a poskytuje ochranu před UV zářením. K tomu všemu navíc krásně vypadá a působí velmi ležérně. Jak ho nosit?

Lněné kalhoty

Většinou bývají širšího střihu a často s pruhem na přepásání. Volit můžete i kratší střih, ke kterému se velmi hodí sandálky na podpatku. Lněné kalhoty působí úžasně uvolněně, přitom nejsou nic proti ničemu ani na pracovní schůzce. My hlasujeme pro klasické neutrální barvy, třeba bílou nebo krémovou. Na léto jasná volba.

Kostýmek s kraťásky

Ty odvážnější z vás mohou zvolit i lněné kraťásky se sakem nebo košilí, které je vyváží. Celý outfit bude působit jednoduše, elegantně a zároveň sofistikovaně. Můžete si ho vzít i na formální schůzku a nešlápnete vedle. 

Lněné šaty

Nejjednodušší volbou jsou šaty, které ráno bez přemýšlení nad kombinacemi oblečete a můžete vyrazit. Ty lněné vypadají nejlépe s přepásáním či zavinovací. Hodí se pro všechny příležitosti, budete se v nich cítit lehce a příjemně. Už chybí jen vybrat vhodné sandálky nebo balerínky a uděláte velkou parádu.

Overal

Odvážnější variantou klasických šatů je overal, který působí svěže a je velmi dívčí. Ve lněné variantě ho ale můžete vynést i na pracovní schůzku a nestane se, že by působil nepatřičně. Tak hurá do toho! 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také