Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Krátkodobá půjčka nemusí být vždy drahá
vložila 2.12.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Krátkodobá půjčka nemusí být vždy drahá

V současné době jsou krátkodobé půjčky velice skloňovaným tématem, především v období blížících se vánočních svátků. Spousta z nás má nemalé výdaje spojené s dárky. Pokud jste však vyčerpali veškeré své úspory a najednou se objeví problém s nějakým domácím spotřebičem, zřejmě hledáte způsob, jak situaci vyřešit. Dokážete si představit fungovat do další výplaty bez lednice, pračky a dalších domácích pomocníků?

Doslova trn z paty vám může vytrhnout krátkodobá půjčka. Samotný název napovídá, že se sjednává pouze na krátkou dobu, ale nemusí se jednat o týdny, klidně i měsíce a roky. Ovšem nejedná se o dlouhodobou záležitost, jako je třeba hypotéka.

Co všechno vám krátkodobá půjčka nabízí?

Záleží na tom, na jakého poskytovatele se obrátíte, neboť každý má jiné podmínky a pravidla. Třeba taková rychlá půjčka od společnosti Asisteam vám dokáže poskytnout až 3 000 000 korun s dobou splatnosti až 25 let. Pokud byste zvolili nejdelší dobu splatnosti, už by se nejednalo o půjčku krátkodobou, ale dlouhodobou.

Úroková sazba a hodnota RPSN se odvíjí od toho, jak vysokou částku požadujete a na jak dlouho. Všechno však víte dopředu, uděláte si představu také o tom, kolik navíc za půjčku zaplatíte.

Půjčka je neúčelová, ale může být i na bydlení

Velkou výhodou je, že se jedná o neúčelovou půjčku, takže peníze můžete využít na cokoliv. Větší obnos peněz si však lidé berou především na financování bydlení. Není se čemu divit, neboť nikdo nechce žít neustále v pronájmu. Vlastnit nemovitost chtějí jak starší, tak i mladí občané. Získat ale hypotéku je často nadlidský výkon. Půjčky na bydlení jsou většinou na větší částky, a tak poskytovatelé si žadatele co nejvíce prověřují. Chtějí mít totiž jistotu, že se jedná o bonitní klienty schopné splácet své závazky. A jak jste na tom s půjčkami vy?

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také