Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Kosmetické nezbytnosti, které byste měla mít v práci po ruce
vložila 8.2.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Kosmetické nezbytnosti, které byste měla mít v práci po ruce

Obsah šuplíků většiny žen pracujících v kanceláři by pro mnohé muže byl stejnou záhadou jako obsah jejich kabelek. Jenže my moc dobře víme, proč danou věc musíme mít neustále po ruce. Které poklady by neměly chybět v našem pracovním neceséru

Rtěnka

Z ničeho nic musíte na schůzku či poradu, jenže zrovna jako z udělání jste ráno nestihla líčení věnovat moc času? Nevadí! Šarm, eleganci a dotek luxusu vám poskytne rtěnka. Prostě rtům na poslední chvíli dodejte barvu a vyrazte!

Korektor

Když to nejméně potřebujete, rozhodne se vaše pleť potěšit vás nepřehlédnutelným pupínkem na nějakém hodně prominentním místě. Takovou první pomocí může být tekutý korektor, který se snadno nanáší a většinou spolehlivě zakryje vše, co by mělo být zakryto.

Pudr

Jen málokterá žena má to štěstí, aby ji příroda vybavila pletí, jež i po několika hodinách v práci vypadá stejně matně jako při ranním odchodu z domu. A proto je dobré mít po ruce transparentní pudr, který během pár vteřin vykouzlí na tváři opět ten příjemně sametový vzhled.

Odličovací ubrousky

Samozřejmě nikdo nečeká, že se budete v práci zcela odličovat, nicméně ubrousky se mohou hodit například v okamžiku, kdy si bezmyšlenkovitě promnete oči a díky rozmazané řasence či lince začnete připomínat pandu. Odličovací ubrousky škodu rychle napraví, aniž byste poškodila make-up okolo.

Malý parfém

Spousta výrobců parfémů prodává kromě klasických flakonů také lahvičky o mnohem menším objemu, které se snadno vejdou i do malého neceséru. Nebo šuplíku v kanceláři. Hodí se pro osvěžení vůně, která za celý den již stihla téměř vyprchat, a tak se vyplatí mát v práci stejný parfém jako ten, který jste použila ráno.

Suchý šampon

Jeho popularita stoupla v posledních letech na maximum – a není divu. Představuje nejen skvělého pomocníka, když si nestíháte umýt hlavu, ale také když potřebujete rychle obnovit objem vlasů a zachránit první známky mastné hlavy (například když ráno byly vlasy ještě jak čerstvě umyté, ale odpoledne už jsou zplihlé a mastí se).

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také