Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Klasické účesy, které nikdy nezklamou a nevyjdou z módy. Zkuste je a uvidíte
vložila 14.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Klasické účesy, které nikdy nezklamou a nevyjdou z módy. Zkuste je a uvidíte

Nosí se roky beze změny, protože dobré netřeba měnit. Abyste pro sebe našla perfektní účes do práce i pro volný čas, nemusíte hledat jen v aktuálních trendech, stačí vybírat osvědčené.

Bob

Kratší nebo delší, do podkovy nebo rovný, variant je nespočet. O té vhodné právě pro vás se poraďte se svou kadeřnicí či kadeřníkem, který vám jistě doporučí ten nejvhodnější střih právě pro vás. Největší výhodou tohoto účesu je, že vypadá pořád chic a snadno se upravuje. Pokud zvolíte trochu delší, můžete ho v případě potřeby i stáhnout do gumičky, takže je i praktický. 

Střih ala Rachel

Nesmrtelný, vždycky elegantní a stylový. Přesně takový je účes, který nosila Jennifer Aniston v seriálu Přátele a v menších obměnách ho nosí dodnes. K tomuto střihu se perfektně hodí baleyage, francouzský způsob barvení, který vlasy prozáří, ale není tak tvrdý jako klasický melír. Tento střih se upravuje snadno, stačí jen vyfoukat nebo nechat uschnout volně a vyžehlit.

Na Birkinku

Jane Birkin nosí celý život rozverný účes, dlouhé rovně střižené vlasy s ofinou. Právě ofina účesu dodává na mladistvosti a šmrncu. Jen musíte počítat s tím, že účes s ofinou je těžší na úpravu, respektive že se úpravě účesu musíte věnovat skutečně každý den. Navíc pokud si to rozmyslíte, musíte relativně dlouho čekat, než ofina doroste.

Pixie střih

Emma Watson s ním před pár lety zazářila a vy můžete taky. Tenhle ultrakrátký klučičí střih můžete nosit upravený i rozčepýřený, záleží na tom, jaká příležitost vás zrovna čeká. Proslavila ho modelka Twiggy a na své slávě neztrácí dodnes. Je šmrncovní, chic a navíc nesmírně praktický. 

Zdroj fotografií: Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také