Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Kalhotový kostýmek vás zeštíhlí a vytvoří nevšední kombinace
vložila 21.3.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Kalhotový kostýmek vás zeštíhlí a vytvoří nevšední kombinace

Kam si vymyslíte, tam ho můžete nosit. Do práce jednoznačně, ale i mimo ni. Pohrajte si s doplňky, vyměňte boty a můžete s ním vyrazit za zábavou. Bonus navíc – budete vypadat štíhlejší, vyšší a stylovější.

Celebrity ho čím dál častěji oblékají na červený koberec, jeho obliba roste tak, že ho i módní řetězce zařadily do svých kolekcí. Máte tedy na výběr z mnoha barev, stylů, materiálu a záleží na vás, jaký zvolíte. Při výběru si dejte záležet, protože když vyberete správný střih, rázem vám ubere kila a přidá centimetry. Sen? Absolutní pravda. Že jste si našla správný střih vám napoví, až se budete cítit hubenější, vyšší, sebevědomější. Na výběr máte cigaretové kalhoty nebo volné široké, propasované sáčko či delší pánské. Navíc už dávno neplatí, že nejlepší barvou je pro něj černá, v pastelových barvách či výrazné červené teprve vynikne. Pohrát si můžete i s kombinacemi, jimiž docílíte toho, že si kostýmek můžete obléknout kam chcete. I na odpolední procházku.

Milují ho celebrity

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Who wore the red suit best? 1,2,3 or 4? #classylebanese #redsuit #blackandred #suit #suitforwomen #womensuits #redpants #rosiehw #kendalljenner

Příspěvek sdílený Classy Lebanese (@classylebanese), Bře 10, 2019 v 9:58 PDT

 

Nosí se i v královské rodině

 

Noste ho i vy

Záleží, jaký styl zvolíte. Můžete se ponořit do jarních barev, zejména v pastelových vypadá skvěle. Dolaďte světlou halenkou, bílým tričkem. Na nohy buď podpatky nebo čím dál tím více se nosí mokasíny či oxordky. I s bílými teniskami, pro uvolněný vzhled, nevypadá špatně.

Kdo se rád drží klasiky a musí dodržovat dress code, měl by vsadit na základní barvy. Kromě černé a šedé můžete sáhnout po bordó.

Nebojte se ani vzorů, vytváří odlehčený outfit. Skvěle se k němu hodí bílá trička a tenisky či boty bez podpatku, ale ani s černými lodičkami dojem nepokazíte. Na nedělních procházkách městem, na výletech po hlavních městech, v uličkách Milána, Barcelony…

Vyměňte eleganci za volnost a rebélii tím, že místo halenky oblékněte tričko s nápisem či potiskem, přidejte kov, spony, cvočky a červenou. A jde se do ulic.

Foto: Instagram.com; Pinterest.com/street style, archiv Petra K.; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také