Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jednoduché glamour účesy, kterými oslníte na silvestrovském večírku i plese
vložila 29.12.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jednoduché glamour účesy, kterými oslníte na silvestrovském večírku i plese

Sezóna večírků, plesů a řady společenských událostí je v plném proudu. Chcete letos na Silvestra či novoročním plese zazářit? Učešte se jednoduše jako tyto slavné ženy. Sází na glamour styl.

Elegance, ženskost, noblesa, to vše se skví v glamour stylu, který z vás dělá neodolatelnou ženu. Muži vás nespustí z očí a ženy budou toužit vás napodobit. Jedná se o styl výraznější, který ale pouze podtrhuje vaši přirozenou krásu. Co se týče vlasů, nejedná se o složité drdoly či komplikované lokny. Přesvědčte se a jeden, dva i víc účesů si na sváteční večírky učešte.

Vysoký hladký culík

Jak z obyčejného culíku udělat zajímavý? Inspirujte se u modelky Belly Hadid. Trik je v místě, kde jej umístíte. Vyčešte culík hodně vysoko, tak jak nejvíc můžete, až do středu temena hlavy. Nízkým culíkem nikdy nedocílíte takového wow efektu.

 

Bublinový culík

Znáte je z dětských účesů a animovaných pohádek, to ale není důvod proto, abyste se ho zříkala i na party. Rozhodla se pro něj i americká modelka a královna krásy Olivia Culpo. Účes je snadný, moderní a glamour. Stačí vyčesat vlasy do vysokého ohonu a po pár centimetrech vždy stáhnout gumičkou. V každé části pak povytáhněte vlasy, ať vytvoříte objem.

 

Třpytivé sepnutí

Máte-li třpytivé spony, neschovávejte je. Zejména máte-li dlouhé vlasy, větší zadní výstřih na šatech a máte ráda jednoduchost. Lehce zvlněné vlasy sepněte ve spodní části tak, jako to vidíte na obrázku.

 

Perly do vlasů

Jak už víte, perly jsou nezbytným doplňkem sezóny. Nosí se všude, a to i ve vlasech, kde působí velmi sofistikovaně. Mějte je připravené na gumičce, když spínáte drdol, na vlasových pinetkách či jako nalepovací kamínky.  Místo perel můžete dát i hvězdičky či třpytivé kamínky. 

Elegantní boční část

Pokud jste ostříhaná na kratší mikádo, váše účesové možnosti jsou trochu omezené. Ale elegantní glamour účes můžete vytvořit i tak jako americká herečka a tanečnice Jenna Dewan. Vlasy sčešte na jednu stranu, uhlaďte gelem. Nebo je jemně zvlňte s konci vytočenými ven a ozdobte zmíněnými perlami.

Lehce rozcuchané

Tento účes využijete na vlasy dva tři dny po umytí. Naneste suchý šampon, promačkejte, nadzdvihněte u temene hlavy, nebo je protřepejte v předklonu. Pak už jen lehce stáhněte do falešného culíku a svažte sametovou stuhou, jako to dělá vévodkyně Kate.

S čelenkou

Použijte ji jako korunku. Na vlasech vytvořte objem a sčešte dozadu. Nechte je volně rozpuštěné, nebo svažte do drdolu.

Glitrové  Pixie

Máte-li krátké vlasy sestřihané kolem uší, tak tyto kontury ozdobte barvou a nebo glitry. Tak jako to udělala modelka Cara Delevingne.

Nedbalý culík

Máte-li vlasy vlnité s ofinou, není nic jednoduššího a krásnějšího než je svázat do ohonu a nechat vlasy jemně splývat.

Převrácené culíky

Je to velmi snadné a jediné, co musíte udělat, je culíky převrátit a pak je volně spojit. Jemný a vzdušný účes je tu.

Zatočený culík

Vlasy na temeni lehce natupírujte a zvedněte a pak je svažte do vyššího culíku. Vlasy z něj spleťte do pevnější spirály a na konci upevněte gumičkou. Nebo nechte vršek uhlazený.

Převrácené konce

Hladké vlasy vyčesané do vysokého ohonu a konce otočené ven. Ozdobit stuhou. Pes volitelný. 

Retro objem 

Inspirace Bardotkou. Do jemných vlnitých vlasů nastříkejte sprej na jejich podporu, lehce zmačkejte, nalinkujte oči a večírkový vzhled je hotový.

 

Foto: Pinterest.com; glamour.com; instagram.com; Shutterstock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také