Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jaké zvolit doplňky ke kabátu. Vyberte správnou čepici, brož nebo šálu
vložila 28.11.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jaké zvolit doplňky ke kabátu. Vyberte správnou čepici, brož nebo šálu

Kabát se stane na pár měsíců vaším každodenním společníkem, tak proč ho neosvěžit různými doplňky? Máte na výběr z mnoha možností. A všechny je máte doma!

Čepice ve stejné barvě

Když už vybíráte čepici, alespoň jednu mějte v barvě kabátu. Vytvoříte krásně sladěný pár, který vás zeštíhlí. Tuhle sladěnou dvojici doplňte jednobarevným outfitem. Budete působit elegantně, klasicky a stylově.

Klobouk

Kdo nemá rád čepice, může jako pokrývku hlavy vyzkoušet klobouk. Už několik sezon je doplňkem, který působí nepřehlédnutelně. Máte-li delší vlasy, rozhodně po něm sáhněte. Buď volte v barvě kabátu, šály, nebo bot. Klasický černý či šedý nezklame. Vytvoříte čistý, pánský, stylový outfit.

Šála

Jistě jich máte na chladnější období připraveno hned několik. Letos určitě sáhněte po takové, která kontrastuje s vaším kabátem. Osvěžíte klasiku kabátu, vytvoříte uvolněnější vzhled. Co takhle zkusit kašmír? Nebo žlutou?

Rukavice

Tak jako jste si hrála s šálou, můžete i s rukavicemi. Ano, mějte jedny klasické černé kožené, ale máte-li celý outfit jednobarevný, v základních barvách, dodejte mu šmrnc strukturovanými rukavicemi, výraznější barvou nebo leopardím vzorem. 

Brož na klopu

Když už díky silnějším svetrům, zahaleným rukám a uším zakrytých čepicí nevyniknou vaše šperky, připněte na klopu brož. I absolutně minimalistický outfit pozvedne do výšin stylu, elegance, nápadu. Rozhodně si všichni všimnou a budou napodobovat. Přišpendlete jednu větší nebo pár menších.

 

Kontrastní kabelka

Kabelka je módní doplněk číslo jedna. K vašemu zimnímu kabátu klidně zvolte tu, která není v barvě kabátu ani v jeho blízkých odstínech. K černému dejte červenou, k pastelovému tmavě modrou či černou, k šedému růžovou, zelenou či žlutou. Hrajte si, bude vás zima i váš kabát bavit.

Foto: Pinterest,com/ street style; archiv firem, doplňky arde.cz; shutterstock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také