Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak si přivydělat prakticky bez práce? Toto jsou ověřené tipy!
vložila 30.1.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak si přivydělat prakticky bez práce? Toto jsou ověřené tipy!

Předpokládám, že nikdo z nás nechce jen ležet doma na gauči a nedělat nic. Je to prostě nuda! Na druhou stranu nikdy není od věci vydělávat peníze a přitom si užívat pohodlí své ložnice. Existuje totiž mnoho způsobů, jak vydělat mnohem více peněz nad rámec svého platu s pouhým strategizováním. Se špetkou důvtipu si totiž můžete snadno přivydělat z domova a výrazně tak obohatit váš rodinný rozpočet. Jak na to?

1. Dejte dohromady své účty

Udělejte si finanční rozvahu vašich příjmů a výdajů. Jste si jistá, že nikde nemůžete ušetřit? Co třeba volání a internet ve vašem mobilu? Kdy jste naposledy kontrolovala, jestli by vám operátor nemohl poskytnout lepší tarif za méně peněz? Nebo vás dodavatel energie? Nezlevnil náhodou? Na trhu je mnoho aplikací nebo služeb, které vám poskytnou porovnání vašich dodavatelů zadarmo a díky nim snadno ušetříte mnoho stovek měsíčně.

2. Prodejte oblečení, které nenosíte

Přetéká vaše šatna kousky, které už dávno nenosíte nebo vám nejsou? Prodejte je! Na internetu existuje řada portálů, díky kterým budete moci snadno prodat cokoliv. Stačí kousky vyfotit, popsat a udat jim cenu. V té zohledněte stav oblečení i jeho značku. Značkové kousky rozhodně mají svou cenu i s odstupem času, takže je dobré udělat si malý průzkum, než jim stanovíte přesnou cenu. 

3. Prodejte i jiné věci, které už dávno nepoužíváte

Leží vám v šuplíku starý telefon, který je funkční, ale vy jste ho chtěla vyměnit za nový model? Proč si ho nechávat. Prodat můžete i například kuchyňský robot, který jste loni dostala k Vánocům a ani jednou nepoužila nebo knihy, které už dávno máte přečtené a nechcete si je v knihovně nechávat. 

4. Zapojte se do testování

Na webu www.zenysro.cz pravidelně probíhá testování mnoha produktů. Vyzkoušet můžete nový lux, kosmetické produkty a mnoho dalšího. Podmínkou je vždy výrobek podrobit vaší upřímné recenzi. Můžete tak zcela zdarma dostat do domácnosti nebo vaší koupelny výrobek v řádu tisíců korun. 

5. Založte si spořící účet s vysokým úrokem

Pokud máte stabilní peněžní tok peněz, proč si ho nechávat na běžném účtě. Založte si účet, který vám bude vydělávat ročně malé procento z toho, co do něj vložíte. Z dlouhodobého hlediska se vám tento krok více než vyplatí! 

6. Nastudujte si nabídku debetních a kreditních karet

Hodně nakupuje zboží v supermarketu? Nebo kvůli práci čas od času létáte do zahraničí? Vyberte si kartu, která vám nabídne za tyto běžné transakce domény. Mohou to být odměny v podobě bodů, za které si postupně budete moci nakoupit jiné věci, ale i vrácení peněz za určitých podmínek. Nezapomeňte věnovat pozornost dvěma věcem: úrokové sazbě a ročnímu poplatku. Tímto stylem si totiž klidně můžete v průběhu roku vydělat na jeden let zdarma nebo ušetřit až 1% ze všech nákupů a plateb. 

7. Zúčastněte se internetových soutěží

Mnoho webových portálů nabízí atraktivní ceny v podobě elektrodou, mobilních telefonů, dárkových poukázek a mnoho dalšího. Proč nezkusit své štěstí? Podívejte se například na web ŽENY s. r. o., kde v rubrice „Soutěžíme“ najdete každý týden mnoho atraktivních cen. 

8. Zapojte se placených online průzkumů

Mnoho výzkumných agentur potřebuje znát mínění spotřebitelů, a proto stále hledají nové členy, kteří budou odpovídat v průzkumech. Nechte si za tuto službu zaplatit. Je to sice nepravidelný přivýdělek, ale velice snadný.

Foto: Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také